Sinter cumpărați folosit (109)
Sortați rezultatele
- Cel mai mic preț Cel mai mare preț
- Cele mai noi anunțuri Cele mai vechi anunțuri
- Cea mai scurtă distanță Distanța maximă
- Cel mai recent an de fabricație Cel mai vechi an de fabricație
- Ultima actualizare Cea mai veche actualizare
- Producători de la A la Z Producător de la Z la A
- Relevanță
- Cel mai mic preț
- Preț
- Cel mai mare preț
- Preț
- Cele mai noi anunțuri
- Data adăugării
- Cele mai vechi anunțuri
- Data adăugării
- Cea mai scurtă distanță
- Distanță
- Distanța maximă
- Distanță
- Cel mai recent an de fabricație
- An de fabricație
- Cel mai vechi an de fabricație
- An de fabricație
- Ultima actualizare
- Actualizare
- Cea mai veche actualizare
- Actualizare
- Producători de la A la Z
- Producător
- Producător de la Z la A
- Producător
- Denumire de la A la Z
- Denumire
- Denumire de la Z la A
- Denumire
- Model de la A la Z
- Model
- Model de la Z la A
- Model
- Cea mai mică referință
- referință
- Referință de top
- referință
- Cel mai scurt timp de funcționare
- Timp de funcționare
- Cea mai mare durată de funcționare
- Timp de funcționare
- relevanță
- relevanță
Licitație
Licitație încheiată
Piemonte
1.351 km
Imprimanta 3D
MarkforgedMetal X Komplettsystem
Stare: ca nouă (mașină de expoziție), Funcționalitate: complet funcțional, număr mașină/vehicul: 525389e4-9874-4408-810c-82126df2811f, An de fabricație: 2020, ore de funcționare: 7.508 h, greutate totală: 75 kg, înălțime interioară: 180 mm, lungime interioară: 300 mm, lățime interioară: 220 mm, Dotări: Marcaj CE, Sistem complet de showroom, aproape neutilizat, compus din următoarele componente:
Imprimantă 3D Markforged Metal X
Dispozitiv de decerare Markforged Wash 1
Cuptor de sinterizare industrial Markforged Sinter 2
& alte accesorii suplimentare
Markforged Metal X
DETALII TEHNICE
Volum de construcție: 300 x 220 x 180 mm
Tehnologie de imprimare: Fabricare aditivă prin difuziune atomică (ADAM)
Cameră de imprimare: Încălzită
Hodoxu Ewzjpfx Ak Dot
Placă de construcție: Încălzită, etanșare în vid, cu auto-nivelare
Sistem de imprimare: Două duze – material metalic și material de separare
Materiale de imprimare: Oțel inoxidabil 17-4 PH, 316L, oțel pentru scule H13, A2, D2, Inconel 625, cupru, titan-6Al-4V
Sursă de alimentare cu material: Alimentare cu filament, pulbere legată
Caracteristici ale componentelor
Dimensiune maximă a piesei: 250 x 183 x 150 mm
Grosime strat: 50 microni și 125 microni
DETALII DESPRE MAȘINĂ
Dimensiuni & Greutate
Dimensiuni: 575 x 467 x 1.120 mm
Greutate: 75 kg
Software: Eiger Cloud
Alimentare electrică imprimantă: 100–240 V / 50–60 Hz / 12,6 A
Certificări: CE, FCC, UL, RCM, UKCA
Funcții de siguranță: autentificare cu doi factori, acces administrator organizație, autentificare unică (SSO)
ECHIPARE
Control al gazului argon cu regulatoare de presiune și cuplaje rapide
Carcasă de transport originală Markforged cu plăci de construcție de rezervă
Rotițe pentru mobilitate
Transformator de izolare
Licitație
Licitație încheiată
Piemonte
1.351 km
Imprimantă 3D
MarkforgedMetal X Komplettsystem
Stare: ca nouă (mașină de expoziție), Funcționalitate: complet funcțional, număr mașină/vehicul: 525389e4-9874-4408-810c-82126df2811f, An de fabricație: 2020, ore de funcționare: 7.508 h, greutate totală: 75 kg, înălțime interioară: 180 mm, lungime interioară: 300 mm, lățime interioară: 220 mm, Dotări: Marcaj CE, Sistem complet de showroom, aproape neutilizat, compus din următoarele componente:
Imprimantă 3D Markforged Metal X
Dispozitiv de decerare Markforged Wash 1
Cuptor de sinterizare industrial Markforged Sinter 2
& alte accesorii suplimentare
Markforged Metal X
DETALII TEHNICE
Volum de construcție: 300 x 220 x 180 mm
Tehnologie de imprimare: Fabricare aditivă prin difuziune atomică (ADAM)
Cameră de imprimare: Încălzită
Placă de construcție: Încălzită, etanșare în vid, cu auto-nivelare
Sistem de imprimare: Două duze – material metalic și material de separare
Materiale de imprimare: Oțel inoxidabil 17-4 PH, 316L, oțel pentru scule H13, A2, D2, Inconel 625, cupru, titan-6Al-4V
Sursă de alimentare cu material: Alimentare cu filament, pulbere legată
Caracteristici ale componentelor
Dimensiune maximă a piesei: 250 x 183 x 150 mm
Grosime strat: 50 microni și 125 microni
DETALII DESPRE MAȘINĂ
Dimensiuni & Greutate
Dimensiuni: 575 x 467 x 1.120 mm
Greutate: 75 kg
Software: Eiger Cloud
Alimentare electrică imprimantă: 100–240 V / 50–60 Hz / 12,6 A
Certificări: CE, FCC, UL, RCM, UKCA
Funcții de siguranță: autentificare cu doi factori, acces administrator organizație, autentificare unică (SSO)
Hsdpfex I Rfajx Ak Det
ECHIPARE
Control al gazului argon cu regulatoare de presiune și cuplaje rapide
Carcasă de transport originală Markforged cu plăci de construcție de rezervă
Rotițe pentru mobilitate
Transformator de izolare
Licitație
Licitație încheiată
Piemonte
1.351 km
Imprimantă 3D
MarkforgedMetal X Komplettsystem
Stare: ca nouă (mașină de expoziție), Funcționalitate: complet funcțional, număr mașină/vehicul: 525389e4-9874-4408-810c-82126df2811f, An de fabricație: 2020, ore de funcționare: 7.508 h, greutate totală: 75 kg, înălțime interioară: 180 mm, lungime interioară: 300 mm, lățime interioară: 220 mm, Dotări: Marcaj CE, Sistem complet de showroom, aproape neutilizat, compus din următoarele componente:
Imprimantă 3D Markforged Metal X
Dispozitiv de decerare Markforged Wash 1
Cuptor de sinterizare industrial Markforged Sinter 2
& alte accesorii suplimentare
Markforged Metal X
DETALII TEHNICE
Volum de construcție: 300 x 220 x 180 mm
Tehnologie de imprimare: Fabricare aditivă prin difuziune atomică (ADAM)
Cameră de imprimare: Încălzită
Placă de construcție: Încălzită, etanșare în vid, cu auto-nivelare
Sistem de imprimare: Două duze – material metalic și material de separare
Materiale de imprimare: Oțel inoxidabil 17-4 PH, 316L, oțel pentru scule H13, A2, D2, Inconel 625, cupru, titan-6Al-4V
Sursă de alimentare cu material: Alimentare cu filament, pulbere legată
Caracteristici ale componentelor
Dimensiune maximă a piesei: 250 x 183 x 150 mm
Grosime strat: 50 microni și 125 microni
DETALII DESPRE MAȘINĂ
Dimensiuni & Greutate
Dimensiuni: 575 x 467 x 1.120 mm
Greutate: 75 kg
Software: Eiger Cloud
Alimentare electrică imprimantă: 100–240 V / 50–60 Hz / 12,6 A
Certificări: CE, FCC, UL, RCM, UKCA
Funcții de siguranță: autentificare cu doi factori, acces administrator organizație, autentificare unică (SSO)
ECHIPARE
Control al gazului argon cu regulatoare de presiune și cuplaje rapide
Carcasă de transport originală Markforged cu plăci de construcție de rezervă
Hsdpex I Rfgefx Ak Djt
Rotițe pentru mobilitate
Transformator de izolare
Anunț mic
Borken
1.480 km
Cuptor cu temperatură înaltă 1600 °C, cuptor de laborator
NaberthermHT 04/16
Sunați
Stare: bun (utilizat), Cuptor cu temperatură înaltă Nabertherm 1600 °C
Cuptoarele cu temperatură înaltă HT 04/16 - HT 450/18 s-au dovedit de încredere de mulți ani atât în laborator, cât și pentru producție.
Indiferent dacă este vorba despre sticlă de cuarț, sticlă ceramică, sinterizarea componentelor CIM sau alte procese până la o temperatură maximă de 1800 °C, aceste cuptoare reprezintă soluția optimă pentru procesele de sinterizare.
Construcția robustă, cu model de sine stătător compact, face ca aceste cuptoare să fie ideale pentru procesele de laborator ce necesită precizie maximă. Uniformitatea excelentă a temperaturii și detaliile constructive inteligente stabilesc noi standarde de calitate.
Tmax 1600 °C
Construcție a carcasei cu pereți dubli și răcire cu ventilator, ceea ce asigură o temperatură scăzută a suprafeței exterioare
Încălzirea de pe ambele părți prin elemente de încălzire din disilicid de molibden
Izolație de înaltă calitate pe bază de fibre, cu izolație secundară specială
Izolație laterală formată din panouri cu canelură și limbă, asigurând pierderi termice reduse
Izolație de tavan durabilă, cu sistem special de suspendare
Ușă cu deschidere paralelă, cu ghidaj pe lanț, pentru deschidere și închidere controlată
Etanșare tip labirint pentru a reduce la minimum pierderile de temperatură la nivelul ușii
Gură de evacuare în plafonul cuptorului
Controlul elementelor de încălzire prin tiristori
NTLog Basic pentru controlerele Nabertherm: înregistrarea datelor de proces pe stick USB
Temperatură maximă: 1600°C
Dimensiuni interne (mm): 200x200x200
Dimensiuni externe (mm): 830x370x590
Volum (L): 4
Putere instalată (kW): 5,2
Racord electric: 3 faze
Greutate (kg): 150
Hedswxwa Espfx Ak Djt
Finanțarea prin banca noastră este, de asemenea, posibilă.
complet-konzept.leasingo.de
Găsiți și alte articole – noi și second hand – în magazinul nostru!
Costuri de livrare internațională la cerere!
Anunț mic
Kootwijkerbroek
1.562 km
Imprimanta 3d
EOSEOSINT M100 M 100 DMLS
Sunați
Stare: recondiționat general (utilizat), De vânzare: EOS M100 recondiționată – Pregătită pentru utilizare imediată
Această unitate EOS M100 complet verificată și recondiționată se află într-o stare excelentă! Echipamentul este gata de utilizare imediată și reprezintă soluția ideală pentru extinderea sau inițierea unei linii de producție DMLS.
Hodpjwt Dhrsfx Ak Dst
Specificații:
• Tehnologie: DMLS (Direct Metal Laser Sintering)
• Tip material: Metal
• Materiale compatibile: la cerere
• Volum de construcție: 100 x 100 x 95 mm
• Tip laser: laser Yb-fiber; 1 x 200 W
Consumabile evidențiate
Oferim materiale plug-and-play, complet testate și optimizate pentru utilizarea cu echipamentele EOS. Inframotion PA12, materialul nostru exclusiv, este dezvoltat pentru a atinge sau depăși performanțele pulberilor OEM, cu economii de costuri semnificative. Trecând la materialele noastre, reduceți costurile de producție fără compromisuri de calitate.
Servicii incluse:
• Transport & instalare: Asigurăm livrarea în condiții de siguranță în ambalajul original EOS și instalarea profesională.
• Garanție & planuri de mentenanță: Oferim opțiuni flexibile adaptate nevoilor dumneavoastră, pentru fiabilitate pe termen lung și liniștea clientului.
Despre Inframotion 3D (IM3D)
La Inframotion 3D B.V. suntem lideri de piață în echipamente EOS SLS și DMLS recondiționate de înaltă calitate, cu servicii de suport extinse. Suntem singurul furnizor care oferă soluții complete pentru utilaje EOS folosite, cu expertiză și fiabilitate de neegalat.
Ce oferim:
• Service de specialitate: instalare, întreținere, reparații și upgrade-uri realizate de tehnicieni experimentați, foști EOS.
• Materiale exclusive: consumabile eficiente din punct de vedere al costurilor, de înaltă calitate, precum PA12 plug-and-play, dezvoltate special pentru sistemele EOS.
• Suport fără egal: de la transport la planuri de mentenanță – ne ocupăm de tot.
Aveți încredere în IM3D pentru performanță maximă, materiale superioare și expertiză care asigură operarea fără probleme a producției SLS și DMLS.
Vă rugăm să ne contactați pentru mai multe informații sau întrebări!
Descoperiți mai multe utilaje second-hand
Anunț mic
Tampere
1.732 km
Imprimanta 3D
Nexa3DQLS236
Sunați
Stare: bun (utilizat), Funcționalitate: complet funcțional, Tehnologie: Sinterizare Selectivă cu Laser (SLS)
Volum de construcție: 230 x 230 x 250 mm (9,0 x 9,0 x 9,8 inci)
Performanță laser: Fibra laser de 60W (CO2)
Grosimea stratului: 0,06 / 0,08 / 0,1 / 0,15 / 0,2 / 0,3 mm
Viteză maximă de construcție: Până la 22 mm/oră (în funcție de geometrie)
Hodpfowcyzaox Ak Det
Precizie: 0,2 mm
Acces complet la parametri: Da
Dimensiuni imprimantă: 148 x 85 x 204 cm (58,3 x 33,5 x 80,3 in)
Anunț mic
시흥시
7.919 km
Centru universal de prelucrare
OkumaMU-6300V
Sunați
Stare: aproape ca nou (folosit), An de fabricație: 2023, ore de funcționare: 100 h, Funcționalitate: complet funcțional, OKUMA MU-6300V (2023.11) – Specificații tehnice
Model: MU-6300V
Hedpfxozhgh Io Ak Djt
Centru de prelucrare verticală simultană pe 5 axe
Sistem de răcire cu lichid solubil în apă
Comandă CNC: OSP-P500M
Limba afișajului: coreeană
Alimentare: 220V / 60Hz
Tensiune de funcționare: 100V
Conform cu CE + EMC
Cursă axe
Axa X: 925 mm
Axa Y: 1.150 mm
Axa Z: 600 mm
Axa A: +90° / −120°
Axa C: 360° continuu
Prelucrare simultană pe 5 axe
Viteze de avans
Avans rapid (X/Y/Z): 50 m/min
Avans de prelucrare: 50 m/min
Viteză rapidă axă A: 10.800°/min
Viteză rapidă axă C: 32.400°/min
Masă
Diametru masă: Ø630 mm
Configurație masă: 6 caneluri radiale tip T (18H7)
Broșă
Con de fixare: BT40 (MAS BT40)
Broșă BIG PLUS cu contact dublu
Turație broșă: 50–15.000 rpm
Motor principal: 22 kW (10 min) / 18,5 kW (continuu)
Sistem de răcire cu ulei pentru broșă
Compensare termică broșă TAS-S
Compensare termică ambientală TAS-C
Magazie de scule
Schimbător automat de scule (ATC) cu 32 scule
Suflantă de aer ATC
Suflare con pentru curățare
Sistem standard de eliberare sculă
Bolturi de fixare JIS
Sisteme de măsurare
Rigle liniare absolute pe axele X/Y/Z
Renishaw TS27R – presetare automată a sculei și detecția ruperii sculei
Renishaw RMP60 – sistem wireless de palpare a semifabricatului
Instrument de calibrare inclus
Funcție de măsurare manuală
Funcții 5 axe
Control punct central sculă II (TCP/RTCP)
Hyper-Surface II
Funcție prelucrare pante
Avans invers în timp
Transfer manual punct central sculă
Transfer sistem de coordonate masă
DNC-DT
Precizie & Compensare
Five Tuning Kit
Măsurare erori geometrice
Compensare erori geometrice
Compensare rectilinitate
Compensare deplasare dinamică
Sistem de răcire
Răcire prin ax broșă (TSC): 1,5 MPa
Suflare cu aer prin broșă
Pompă standard lichid de răcire: 390 W
Pompă de spălare: 800 W
Pompă lichid răcire prin ax: 1,1 kW
Sistem de filtrare ciclon + sac sinterizat
Evacuare șpan
Transportor de șpan tip balama la nivelul pardoselii
Înălțime transportor: 750 mm
Evacuare șpan pe partea dreaptă
Siguranță & Protecție
Carcasă completă cu acoperiș
Capac de protecție ghidare ax Y
Interblocare ușă conform CE
Specificație export CE + EMC
Transformator 220–480V
Plăcuță identificare KCS
Interfață operator
Panou de control OSP reglabil, 21,5 inch
Smart OSP
Servo Navigation AI
Servo Navigation SF
ECO Suite Plus
ECO Power Monitor
Funcții software OSP
Stocare program: 4 GB
Buffer operațional: 10 MB
999 de corecții scule
200 sisteme coordonate piesă
Management durata de viață a sculei
Compensare uzură sculă
Simulare 3D reală
Monitorizare operare NC
Monitorizare sarcină simplă
Detectare avarie sculă
Mesaje programabile
Imagine oglindă programabilă
Limită cursă program
Actualizare automată program
Funcție oprire automată
Funcții Digital Twin
Digital Twin DMC Kit
Hyper Simulation
Modelare rapidă
Harta interactivă (I-MAP)
OPC UA pentru maşini-unelte
Echipamente suplimentare
Iluminare LED zona de lucru
Indicator stare trei culori
Pregătire conectare colector de ceaţă (Ø150 mm)
Sistem de protecţie antivirus
Anunț mic
Zheng Zhou Shi
7.189 km
Moară cu bile pentru pulbere și uzină minieră
Mingyuan Ball Mill For Fine PowderPowder grinding mill for coal, silica
Sunați
Stare: nou, Funcționalitate: complet funcțional, putere: 55 kW (74,78 CP), An de fabricație: 2026, Măcinătoare cu bile pentru pulberi și uzine miniere: Structură, funcționare și detalii tehnice
Un măcinător cu bile este o mașină de rectificare esențială, utilizată pe scară largă în industria minieră, metalurgie, ciment, chimie și pentru producția de pulberi. Acesta este proiectat pentru măcinarea diverselor minereuri și materiale în pulbere fină, prin impactul și frecarea bilelor de oțel asupra materialului din interiorul unui cilindru rotativ. În uzinele miniere, măcinătoarele cu bile sunt vitale pentru îmbogățirea minereurilor, pregătind materialele pentru flotare, separare magnetică sau procese de levigare. În producția de pulberi, acestea asigură o granulație uniformă și suprafață specifică mare pentru prelucrare suplimentară.
Principiu de funcționare
Măcinătorul cu bile funcționează după un principiu simplu și eficient: pe măsură ce cilindrul rotativ se rotește în jurul axei orizontale, mediile de măcinare (bile de oțel sau ceramică) sunt ridicate de-a lungul peretelui interior prin forță centrifugă și frecare. Când ating o anumită înălțime, acestea cad liber, lovind și măcinând materialul de dedesubt. Acest ciclu repetat generează atât impact, cât și abraziune, reducând materialul la granulația dorită. Procesul de măcinare se poate realiza la uscat sau umed, în funcție de aplicație.
Structură constructivă
Un măcinător cu bile standard este alcătuit din următoarele componente principale:
- Secțiunea de alimentare: Dotată cu alimentator sau transportor cu șnec pentru asigurarea fluxului uniform de material.
- Secțiunea de descărcare: Poate fi de tip grătar sau tip overflow, în funcție de modul de descărcare.
- Partea rotativă: Cilindru realizat din plăci de oțel, căptușit cu blindaje rezistente la uzură.
- Sistem de transmisie: Include motor, reductor, roată de transmisie secundară și panou de control electric.
- Mediul de măcinare: Bile de oțel sau ceramică de diferite diametre pentru mărunțire eficientă.
Designul blindajului interior și distribuția dimensiunilor bilelor sunt optimizate pentru eficiență maximă și consum energetic minim.
Detalii tehnice
Specificații uzuale:
- Granulație de alimentare: ≤25 mm
- Granulație la descărcare: 0,074–0,4 mm
- Capacitate: 0,65–615 t/h (în funcție de model și duritatea materialului)
- Viteză de rotație a cilindrului: 18–38 rot/min
- Putere instalată: 18,5–4500 kW
- Material blindaj: Oțel cu mangan ridicat, cauciuc sau oțel aliat
- Încărcare mediu de măcinare: 30–45% din volumul cilindrului
Moduri de lucru:
- Măcinare uscată: Potrivită pentru materiale care trebuie să rămână fără umiditate (ex. clincher de ciment, calcar, cuarț).
- Măcinare umedă: Frecvent utilizată la îmbogățirea minereurilor, unde apa sau suspensia îmbunătățește eficiența și uniformitatea granulației.
Aplicație în uzine miniere
În exploatările miniere, măcinătoarele cu bile sunt folosite după concasare pentru reducerea suplimentară a minereurilor și eliberarea mineralelor valoroase. Acestea sunt integrate în circuite de rectificare împreună cu clasificatoare, hidrocilcloane și sisteme de flotare. Materialul măcinat este clasificat granulometric, iar particulele supradimensionate sunt returnate pentru remăcinare. Acest sistem în circuit închis asigură o granulație uniformă și eficiență energetică optimă.
Aplicații uzuale:
- Măcinarea minereurilor de aur, cupru, fier și zinc
- Prelucrarea clincherului de ciment și zgurii
- Producția de pulberi silicatice și ceramice
- Pregătirea prafului de cărbune și a pulberilor min
Hodpfx Akeq Nf U Ej Dot
Anunț mic
Zheng Zhou Shi
7.189 km
Moara de ciment, instalație de măcinare a clincherului
Clinker grinding mill / cement ball millcement grinding with air classifier
Sunați
An de fabricație: 2026, stare: nou, Funcționalitate: complet funcțional, O moară de măcinat clincher de ciment este un echipament specializat folosit pentru a măcina clincherul dur, sub formă de noduli, într-o pulbere fină, care devine ciment. Majoritatea cimentului este în prezent măcinat în mori cu bile, dar și în mori verticale cu role, care sunt mai eficiente decât morile cu bile.
Caracteristici cheie și informații despre morile de măcinat clincher de ciment:
Hodpjq Nfbhsfx Ak Dst
1. Materii prime:
- Principala materie primă pentru fabricarea cimentului este clincherul, produs prin sinterizarea calcarului și a argilei. Alte materiale precum ghipsul, cenușa zburătoare sau zgura pot fi adăugate în timpul procesului de măcinare pentru a obține anumite proprietăți.
2. Procesul de măcinare:
- Clincherul și alți aditivi sunt măcinați fin în moara de măcinat pentru a produce cimentul. Procesul de măcinare este o etapă crucială în producția de ciment, influențând semnificativ calitatea finală a produsului.
3. Tipuri de mori:
- Mori cu bile: Sunt utilizate în mod tradițional pentru măcinarea clincherului. Acestea funcționează prin rotirea unui cilindru cu bile de oțel, care cad și zdrobesc materialul de măcinat.
- Mori verticale cu role (VRM): Tehnologia VRM a devenit tot mai populară pentru măcinarea clincherului. Aceste mori folosesc o masă rotativă cu role pentru a zdrobi și măcina clincherul, oferind o eficiență energetică superioară și un spațiu ocupat mai redus față de morile cu bile.
4. Adaos de ghips:
- Ghipsul se adaugă frecvent în timpul procesului de măcinare pentru a controla timpul de priză al cimentului. El previne prizarea instantanee a clincherului și facilitează formarea unei paste de ciment lucrabile și pompabile.
5. Controlul calității:
- Măsurile de control al calității, precum monitorizarea fineței cimentului, compoziția chimică și alte proprietăți, sunt implementate în timpul procesului de măcinare pentru a asigura că produsul final respectă specificațiile și standardele cerute.
6. Răcirea clincherului:
- Înainte de măcinare, clincherul este produs prin încălzirea materiilor prime într-un cuptor. Apoi, clincherul este răcit înainte de a intra în moara de măcinat pentru a preveni acumularea excesivă de căldură în timpul măcinării.
7. Colectarea prafului și considerente de mediu:
- Sisteme de colectare a prafului și instalații de control al poluării aerului sunt adesea folosite pentru captarea și gestionarea prafului generat în timpul măcinării, respectând cerințele de protecție a mediului și siguranță.
8. Ambalare și depozitare:
- După măcinare, cimentul este depozitat, de obicei, în silozuri înainte de a fi ambalat în saci sau livrat vrac către șantiere de construcții sau pentru comercializare.
Morile de măcinat clincher de ciment joacă un rol esențial în procesul de producție a cimentului, iar evoluțiile tehnologice aduc îmbunătățiri continue în ceea ce privește eficiența și sustenabilitatea procesului de măcinare.
Detalii tehnice
Dispunem de opțiuni variate pentru cerințe diverse. Vă rugăm să contactați echipa noastră pentru mai multe informații.
Vă facilităm căutarea: "sinter"
Primiți imediat și gratuit oferte noi prin e-mail.
Puteți oricând să încheiați căutarea.























































































