Maşină De Screening cumpărați folosit (7.467)
Sortați rezultatele
- Cel mai mic preț Cel mai mare preț
- Cele mai noi anunțuri Cele mai vechi anunțuri
- Cea mai scurtă distanță Distanța maximă
- Cel mai recent an de fabricație Cel mai vechi an de fabricație
- Ultima actualizare Cea mai veche actualizare
- Producători de la A la Z Producător de la Z la A
- Relevanță
- Cel mai mic preț
- Preț
- Cel mai mare preț
- Preț
- Cele mai noi anunțuri
- Data postării
- Cele mai vechi anunțuri
- Data postării
- Cea mai scurtă distanță
- Distanță
- Distanța maximă
- Distanță
- Cel mai recent an de fabricație
- Anul fabricației
- Cel mai vechi an de fabricație
- Anul fabricației
- Ultima actualizare
- Ultima actualizare
- Cea mai veche actualizare
- Ultima actualizare
- Producători de la A la Z
- Producător
- Producător de la Z la A
- Producător
- Denumire de la A la Z
- Denumire
- Denumire de la Z la A
- Denumire
- Model de la A la Z
- Model
- Model de la Z la A
- Model
- Cea mai mică referință
- referință
- Referință de top
- referință
- Cel mai scurt timp de funcționare
- Timp de funcționare
- Cea mai mare durată de funcționare
- Timp de funcționare
- Relevanță
- Relevanță
anunț mic
Turcia
858 km
Mașină de spălat nisip / spălător de pietriș
Constmach Sand Washing and ScreeningStationary Sand Screening Washing Plant
Apelați
Condiție: nou, Funcționalitate: complet funcțional, tip combustibil: hidrogen, culoare: altul, Anul fabricației: 2025, Dotări: cabină, Instalația fixă de spălare și sortare a nisipului este un sistem avansat proiectat pentru separarea și curățarea eficientă a nisipului natural și a pietrișului. Dezvoltată cu ingineria CONSTMACH, aceste instalații pot fi personalizate în funcție de capacitatea de producție, dimensiunile finale ale produsului și cerințele de spălare. Datorită designului modular, poate fi integrată ușor în orice zonă de proiect, indiferent de planurile de amplasare.
Oferă performanță impecabilă la spălare cu opțiuni precum buncăr de alimentare cu vibrații mari, ciur vibratoare cu duze de spălare și spălător elicoidal sau cu cupe. Sistemul cu hidro-ciclon asigură eficiență maximă în separarea materialului fin. În plus, datorită sistemului de automatizare controlat prin PLC, toate procesele sunt gestionate dintr-un singur punct, reducând la minimum marja de eroare.
Instalațiile staționare de spălare și sortare a nisipului CONSTMACH sunt echipate cu componente electronice marca SIEMENS și SCHNEIDER, oferind utilizare îndelungată și durabilitate ridicată. Cu aceste caracteristici, reprezintă o soluție ideală pentru companiile care doresc standarde înalte de calitate în producția de agregate.
Specificații tehnice pentru instalația staționară de spălare și sortare:
Capacitate de producție: 100 – 250 t/h
Ksdpfx Aoxpxqqjh Sjnd
Dimensiune maximă alimentare: 200 mm
Înălțime de alimentare: 4,5 metri
Configurație principală: Buncăr de alimentare + Ciur vibratoare cu duze de spălare + Spălător elicoidal / Spălător cu cupe / Ciur de deshidratare și Hidrociclon + Benzile transportoare
Putere totală motoare: variază în funcție de capacitate
Necesar generator electric: variază în funcție de capacitate
Greutate: variază în funcție de capacitate
De ce să alegeți instalațiile staționare de spălare și sortare CONSTMACH?
CONSTMACH îmbină experiența vastă în inginerie cu standarde ridicate de calitate pentru tehnologiile de spălare și sortare. Toate sistemele oferă utilizare pe termen lung cu costuri minime de întreținere datorită construcției robuste din oțel și motoarelor eficiente energetic. În plus, cu opțiuni de personalizare adaptate fiecărui proiect, asigură compatibilitate totală cu obiectivele de producție ale fiecărui client. Datorită rețelei extinse de service și livrării rapide a pieselor de schimb, instalațiile CONSTMACH mențin valoarea investiției pe termen lung.
Ce face Constmach?
Constmach este un producător de top de utilaje pentru industria construcțiilor și minerit, oferind o gamă variată de produse. Portofoliul include mașini pentru producția de blocuri de beton, stații de betoane fixe și mobile, concasoare de piatră, instalații de sortare și concasare, mașini de spălat nisip, instalații de producere a nisipului, stații de asfalt, sisteme de benzi transportoare, concasoare cu fălci și stații mobile de concasare. Prin standarde ridicate de calitate, inovație și orientare către client, Constmach se remarcă drept un brand de încredere atât pe piața internă, cât și pe cea internațională. Produsele noastre continuă să fie alegerea preferată a profesioniștilor din industrie datorită durabilității, eficienței și performanței de lungă durată.
anunț mic
Turcia
886 km
Masina de screening
FABO Screening MachineSand Screening Washing Plant
Apelați
Condiție: nou, Funcționalitate: complet funcțional, tip combustibil: electric, Anul fabricației: 2025, *Toate produsele noastre sunt fabricate cu grijă și beneficiază de garanție de 1 an!
*Instalare și instruire operator GRATUITE
Stația mobilă de sortare și spălare a nisipului din seria FABO MEY reprezintă soluția ideală pentru clasificarea și spălarea materialelor pre-zdrobite. Cel mai important avantaj al instalației este că toate echipamentele sunt dispuse pe un singur șasiu, ceea ce permite transportul cu un singur camion.
SPECIFICAȚII TEHNICE:
- Buncăr alimentare: 8 m³
- Dimensiuni instalație: 13.500 x 4.500 x 3.600 mm
- Capacitate de producție: 120-200 tone/oră
- Dimensiune melc spălător: 600x6.000 mm Dublu Helix
- Ciur vibrator cu 4 site: 1.600x4.500 mm
- Putere totală instalată: 68 kW
- Generator (opțional): 130 kVA
Knsdpfxsxryp Hs Ah Sod
MEY-1645 ESTE O COMBINAȚIE DE:
• Buncăr de alimentare
• Ciur vibrator echipat cu duze de spălare
• Melc spălător cu dublu helix
• Benzi transportoare retractabile pentru alimentare și stocare
• Picioare hidraulice
• Șasiu mobil cu axe și anvelope
• Sistem de automatizare complet
• Platforme de acces pentru mentenanță ușoară
• Generator diesel (opțional)
PENTRU INFORMAȚII SUPLIMENTARE VĂ RUGĂM SĂ NE CONTACTAȚI CU ÎNCREDERE!
anunț mic
Germania
1.214 km
Stație mobilă de concasare / Stație de sortare
Constmach Mobile Crushing and ScreeningMobile Crushing and Screening Plant
Apelați
Condiție: nou, Anul fabricației: 2025, Funcționalitate: complet funcțional, putere: 370 kW (503,06 CP), tip combustibil: hibrid, culoare: altul, Dotări: ABS, cabină, hidraulică, Instalația mobilă de concasare CONSTMACH JCV-1 este un sistem mobil pe trei axe, conceput special pentru aplicații profesionale de concasare și sortare care necesită capacitate mare și performanță superioară. Modelul CV-1 oferă eficiență maximă la concasarea rocilor cu duritate ridicată, precum granitul, bazaltul, dolomitul și materiale similare. De asemenea, este o soluție ideală pentru producerea unor volume mari de material fin și pentru obținerea unui agregat cu formă cubică excelentă.
Instalația se bazează pe o inginerie avansată, componente durabile și robustețea caracteristică calității CONSTMACH. Sistemul JCV-1 include un concasor cu fălci mobil, un concasor cu con și o unitate de concasare cu impact vertical (VSI). Această configurație permite obținerea concomitentă a materialului în cinci fracții diferite. Sistemul de automatizare controlat prin PLC este echipat cu componente electronice marca SIEMENS și SCHNEIDER, iar întreaga instalație poate fi operată de pe o singură tabletă.
Designul modular și portabil îi asigură conformitatea cu standardele internaționale de transport rutier. Picioarele hidraulice facilitează instalarea și punerea în funcțiune rapidă. Opțional, sunt disponibile generatoare diesel pentru alimentarea energetică la fața locului.
Specificații Tehnice - Instalație Mobilă de Concasare și Sortare JCV-1
Capacitate de producție: 60-80 tph
Dimensiune maximă alimentare: 610 x 380 mm
Configurație principală: Concasor cu fălci + Concasor cu con + VSI + Ciur Vibrant
Putere totală instalată: 370 kW
Necesar generator electric: 750 kVA
Greutate totală instalație: 90 tone
Dimensiuni:
1. Șasiu – 10 (L) x 3,1 (l) x 4,4 (h) m
2. Șasiu – 17 (L) x 3,8 (l) x 4,4 (h) m
3. Șasiu – 17 (L) x 3,8 (l) x 4,4 (h) m
Tip șasiu: picioare hidraulice rabatabile, șasiu pe trei axe
De ce să alegeți concasorul mobil cu fălci CV-1?
CONSTMACH CV-1 este alegerea excelentă pentru utilizatorii care urmăresc eficiență maximă și flexibilitate în instalațiile mobile de concasare. Transportul facil, timpul scurt de montaj și tehnologia avansată de automatizare economisesc timp și forță de muncă. Cu componente de calitate superioară, asigură performanță fiabilă pe termen lung, iar designul ergonomic reduce costurile de întreținere și operare. Dacă doriți producție de materiale de calitate înaltă, durabilitate și excelență inginerească, experimentați diferența CONSTMACH cu concasorul mobil cu fălci CV-1.
Ce facem la Constmach?
Kodpfx Aexqgwheh Sond
Constmach este un producător de echipamente de top, oferind o gamă largă de produse adaptate cerințelor din construcții și minerit. Portofoliul nostru include mașini pentru fabricarea blocurilor de beton, stații de betoane fixe și mobile, concasoare de piatră, instalații de concasare și sortare, mașini de spălat nisip, instalații de preparare a nisipului, stații de asfalt, sisteme de benzi transportoare, concasoare cu fălci și instalații mobile de concasare. Prin standarde de calitate ridicată, abordare inovatoare și soluții orientate spre client, Constmach se distinge ca un brand de încredere atât pe piața națională cât și internațională. Produsele noastre rămân alegerea preferată a profesioniștilor din industrie datorită durabilității, eficienței și performanței de lungă durată.

Informați-vă acum
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Publică un anunț acum
*per anunț/lună
anunț mic
Turcia
886 km
Masina de screening
FABO Mobile Screening PlantMobile Screening Plant FTB-1550
Apelați
Condiție: nou, Funcționalitate: complet funcțional, tip combustibil: hibrid, greutate totală: 31.000 kg, Anul fabricației: 2025, Sita mobilă tip scalper FABO este proiectată pentru producătorii de agregate care au nevoie de productivitate și versatilitate ridicată. Echipamentul poate fi utilizat pentru multiple aplicații: fie ca sită grea înclinată cu 2 punți, cu posibilitate de stocare, scalpare înainte sau după unitățile de concasare, fie ca sistem independent. Din acest motiv, scalper-ele mobile pe șenile FABO pot separa cele mai dure materiale. Sitalele mobile FABO ajută clienții să maximizeze productivitatea, reducând totodată costurile de producție.
- Specificații tehnice ale sitei scalper pe șenile:
- *Capacitate buncăr: 7 m³
- *Capacitate de producție: 220 – 400 tone/oră
- *Dimensiuni sită vibrantă: 1530x4800 mm
Kedpfxexrad Ro Ah Sjnd
- *Putere totală instalată: 110 kVA
- *Greutate: 31.000 kg
- *Unghi de înclinare a sitei: 18-27°.
anunț mic
Germania
1.214 km
Mașină de spălat nisip / spălător de pietriș
Constmach Sand Washing and ScreeningStationary Sand Screening Washing Plant
Apelați
Condiție: nou, Anul fabricației: 2025, Funcționalitate: complet funcțional, tip combustibil: hibrid, culoare: altul, Dotări: cabină, Instalația fixă de spălare și sortare a nisipului este un sistem avansat proiectat pentru separarea și curățarea eficientă a nisipului natural și a pietrișului. Dezvoltată cu ingineria CONSTMACH, aceste instalații pot fi personalizate în funcție de capacitatea de producție, dimensiunile finale ale produsului și cerințele de spălare. Datorită designului modular, poate fi integrată ușor în orice zonă de proiect, indiferent de planurile de amplasare.
Oferă performanță impecabilă la spălare cu opțiuni precum buncăr de alimentare cu vibrații mari, ciur vibratoare cu duze de spălare și spălător elicoidal sau cu cupe. Sistemul cu hidro-ciclon asigură eficiență maximă în separarea materialului fin. În plus, datorită sistemului de automatizare controlat prin PLC, toate procesele sunt gestionate dintr-un singur punct, reducând la minimum marja de eroare.
Instalațiile staționare de spălare și sortare a nisipului CONSTMACH sunt echipate cu componente electronice marca SIEMENS și SCHNEIDER, oferind utilizare îndelungată și durabilitate ridicată. Cu aceste caracteristici, reprezintă o soluție ideală pentru companiile care doresc standarde înalte de calitate în producția de agregate.
Specificații tehnice pentru instalația staționară de spălare și sortare:
Capacitate de producție: 100 – 250 t/h
Dimensiune maximă alimentare: 200 mm
Înălțime de alimentare: 4,5 metri
Configurație principală: Buncăr de alimentare + Ciur vibratoare cu duze de spălare + Spălător elicoidal / Spălător cu cupe / Ciur de deshidratare și Hidrociclon + Benzile transportoare
Putere totală motoare: variază în funcție de capacitate
Knsdsxqai Rspfx Ah Sjd
Necesar generator electric: variază în funcție de capacitate
Greutate: variază în funcție de capacitate
De ce să alegeți instalațiile staționare de spălare și sortare CONSTMACH?
CONSTMACH îmbină experiența vastă în inginerie cu standarde ridicate de calitate pentru tehnologiile de spălare și sortare. Toate sistemele oferă utilizare pe termen lung cu costuri minime de întreținere datorită construcției robuste din oțel și motoarelor eficiente energetic. În plus, cu opțiuni de personalizare adaptate fiecărui proiect, asigură compatibilitate totală cu obiectivele de producție ale fiecărui client. Datorită rețelei extinse de service și livrării rapide a pieselor de schimb, instalațiile CONSTMACH mențin valoarea investiției pe termen lung.
Ce face Constmach?
Constmach este un producător de top de utilaje pentru industria construcțiilor și minerit, oferind o gamă variată de produse. Portofoliul include mașini pentru producția de blocuri de beton, stații de betoane fixe și mobile, concasoare de piatră, instalații de sortare și concasare, mașini de spălat nisip, instalații de producere a nisipului, stații de asfalt, sisteme de benzi transportoare, concasoare cu fălci și stații mobile de concasare. Prin standarde ridicate de calitate, inovație și orientare către client, Constmach se remarcă drept un brand de încredere atât pe piața internă, cât și pe cea internațională. Produsele noastre continuă să fie alegerea preferată a profesioniștilor din industrie datorită durabilității, eficienței și performanței de lungă durată.
Descoperiți mai multe utilaje second-hand
anunț mic
Turcia
886 km
Uzina de screening
500-600 TPH tracked screening plant500-600 TPH tracked screening plant
Apelați
Condiție: nou, Anul fabricației: 2025, Funcționalitate: complet funcțional, FTS 15-60 este un utilaj compact, cu structură de oțel greu, echipat cu o instalație mobilă pe șenile și ciur cu trei etaje. Include un sistem de deplasare pe șenile și o structură robustă. Funcționarea se realizează prin sistem de benzi transportoare. Stația complet electrică este proiectată în mai multe variante pentru capacități maxime și este potrivită pentru alimentarea cu materiale având o dimensiune maximă a marginii de 200 mm. Toate funcțiile, inclusiv instalațiile de concasare anterioare și ulterioare, benzile transportoare etc., sunt blocabile electric.
• Capacitate de producție: 500-600 TPH
• Dimensiune ciur: 1550x6100 mm
• Ciur mobil cu trei etaje
Knsdpfx Ahoxb Db Es Ssd
• Acționare diesel-electrică
• Instalație de sortare cu până la 4 fracții finale
Dimensiune maximă alimentare: 100 x 160 mm
anunț mic
Turcia
886 km
Uzina de screening
120-200 TPH mobile screening plant120-200 TPH mobile screening plant
Apelați
Condiție: nou, Funcționalitate: complet funcțional, culoare: galben, Anul fabricației: 2025, *Toate produsele noastre sunt fabricate cu grijă și beneficiază de garanție de 1 an!
*Instalare și instruire operator GRATUITE
Stația mobilă de sortare și spălare a nisipului din seria FABO MEY reprezintă soluția ideală pentru clasificarea și spălarea materialelor pre-zdrobite. Cel mai important avantaj al instalației este că toate echipamentele sunt dispuse pe un singur șasiu, ceea ce permite transportul cu un singur camion.
SPECIFICAȚII TEHNICE:
- Buncăr alimentare: 8 m³
- Dimensiuni instalație: 13.500 x 4.500 x 3.600 mm
- Capacitate de producție: 120-200 tone/oră
- Dimensiune melc spălător: 600x6.000 mm Dublu Helix
- Ciur vibrator cu 4 site: 1.600x4.500 mm
- Putere totală instalată: 68 kW
- Generator (opțional): 130 kVA
MEY-1645 ESTE O COMBINAȚIE DE:
• Buncăr de alimentare
• Ciur vibrator echipat cu duze de spălare
• Melc spălător cu dublu helix
• Benzi transportoare retractabile pentru alimentare și stocare
• Picioare hidraulice
• Șasiu mobil cu axe și anvelope
Kjdow Axd Tjpfx Ah Sjnd
• Sistem de automatizare complet
• Platforme de acces pentru mentenanță ușoară
• Generator diesel (opțional)
PENTRU INFORMAȚII SUPLIMENTARE VĂ RUGĂM SĂ NE CONTACTAȚI CU ÎNCREDERE!
anunț mic
Turcia
886 km
Echipamente de concasare
FABO Washing and screening plant200-350 T/H
Apelați
Condiție: nou, Anul fabricației: 2025, *Toate produsele noastre sunt fabricate cu atenție și beneficiază de garanție de 1 an!
*Montajul și instruirea operatorului sunt GRATUITE
FABO produce și instalează stații fixe pentru sortarea și spălarea pietrei, conform cerințelor clienților. Capacitatea de producție a instalațiilor noastre fixe variază între 100 și 1000 tone pe oră.
Ksdpfx Ajuhpk Reh Ssnd
Stație de spălare și sortare cu o capacitate de 200-350 tone/oră:
- Buncăr de alimentare cu pietriș de râu
- Ciur vibrant 1300x4000 cu 2 etaje
- Ciur vibrant 2000x6000 cu 4 etaje și sistem de spălare
- Ciur de deshidratare 1500x4000mm cu hidrocilon
- Sistem benzi transportoare
- Panou de control și sistem de automatizare
PENTRU MAI MULTE INFORMAȚII, NU EZITAȚI SĂ NE CONTACTAȚI!!!
anunț mic
Norvegia
2.680 km
Instalație de cernere
Terex Finlay693+ Screening.
Apelați
Anul fabricației: 2020, ore de funcționare: 2.850 h, Condiție: folosit, Marcaj CE: da
Număr serie: TRX0169HDGLAxxxx
Contactați ATS Norway pentru informații suplimentare.
Vă rugăm să furnizați numărul de referință la solicitare: 21106
Specificații:
- Model 2020
- Ore: 2850
- Capacitate: 8 m
Knjdpfxsw N Dias Ah Sed
- Greutate: 33.500 kg
- Motor CAT C4.4
- Punct de colectare cu inel mic
- Telecomandă cu cablu
- Șasiu (vezi pozele)
- Bandă bună (vezi pozele)
- Livrare la înțelegere
Descriere:
Sita Terex Finlay 693, fabricată în 2020, este funcțională.
Utilajul este folosit o dată la două săptămâni, astfel că numărul orelor de funcționare poate crește puțin.
Piese de uzură (site, role, rulmenți, cauciucuri) pot fi livrate contra cost suplimentar.
Livrarea se stabilește de comun acord
Ore funcționare: 2850
Greutate proprie: 33.500 kg
Greutate totală: 33.500 kg
CE: Da
Model: 693+ utilaj de sortare.
anunț mic
București
196 km
Maşină de alezat cu masă
UNIONBFK 130/1
Apelați
Condiție: gata de utilizare (folosit), Union boring BFK 130/1
x-axis 3500 mm
y-axis 2000 mm
z-axis 1250 mm
table surface area 1600 x 2000 mm
Kedpfexx Ny Usx Ah Ssnd
load of moving table 12,5 t
tool taper SK50
Angle heads 0° - 180° Grad
Weight around 35 t
Milling heads
Face plate
anunț mic
Kikinda
351 km
Kustner, maşină de bătut unt, Olanda, an necunoscut
Condiție: folosit, Funcționalitate: funcționalitate restrânsă, De vânzare: trei rezervoare pentru soluții CIP (Cleaning-In-Place), fabricate din plastic industrial, ideale pentru aplicațiile din industria alimentară, lactate și procese tehnologice. Locație: Slovenia, Ljubno ob Savinji, preț: 7.000 EUR.
Mașină automată Kustner pentru modelarea și ambalarea untului, cu o capacitate de 60 bucăți/min, completă și funcțională, mutată din producție în depozit. Destinată fabricilor de lactate și liniilor de producție a untului. (Mezclator de unt – capacitate 500 L. Unitatea a fost mutată din producție în depozit, completă și potrivită pentru procesarea lactatelor.) Locație: Serbia, Kikinda, 35.000 EUR.
Cadă pentru producerea brânzei, tip olandez, din inox, cu o capacitate de 5.000 litri, potrivită pentru unități cu un volum mai mare de procesare a laptelui. Echipată cu agitatoare integrate și cuțite pentru cheag, construcție robustă și stabilă. Locație: Serbia, Kikinda, 9.000 EUR.
Knsdpfexxixksx Ah Ssd
Stație de igienizare – import Polonia. Construcție din inox, unitate completă pentru spălare sanitară și dezinfectare înainte de intrarea în zona de producție. Locație: Serbia, Kikinda, 5.500 EUR.
Mixer de unt – capacitate 500 L. Echipamentul a fost mutat din producție în depozit, complet și potrivit pentru procesarea lactatelor. Locație: Serbia, Kikinda, 5.000 EUR.
anunț mic
Austria
735 km
Maşină de crestare cu unghi variabil
KK-IndustriesAusklinkmaschine Sahinler HNM 6 V 6 mm variabel
Apelați
Condiție: nou, Dimensiuni (LxlxÎ): 1,10 x 1,15 x 1,40 m
Greutate aprox.: 1.150 kg
Necesar total de putere: 4 kW
Grosime tablă: 6 mm
Detalii:
- Acționare hidraulică
- Lungime cuțit: 200 mm
- Unghi de tăiere ajustabil: 60 - 140°, pentru grosime tablă de 6 mm
- Unghi de tăiere ajustabil: 30 - 59°, pentru grosime tablă de 4 mm
Kjdpfx Aod Ab Ideh Sjnd
anunț mic
Juszczyn
574 km
Maşină de şlefuit cu bandă lată
TornadoCindy 400
Apelați
Condiție: foarte bun (second hand), Șlefuitoare cu trecere Tornado Cindy 400
Lățime de lucru 400 mm
Înălțime de șlefuire 3 – 200 mm
1 agregat combinat
Reglaj electric al înălțimii
Oscilație optică
Knodpfx Asxu T Dioh Sod
Două tipuri de viteze de avans
anunț mic
Framrach
784 km
Masina de screening
ASCOVS Medi One Deck - 2024
Apelați
Anul fabricației: 2024, ore de funcționare: 4 h, Condiție: ca nouă (mașină de expoziție), Funcționalitate: complet funcțional, putere: 0,55 kW (0,75 CP), greutate totală: 990 kg, lungime totală: 1.560 mm, lățime totală: 2.540 mm, înălțime totală: 2.380 mm, tensiune de intrare: 400 V, Dotări: Placă de identificare disponibilă, documentație / manual, oprire de urgență, Aplicații și Beneficii pentru Clienți:
ASCO VS MEDI ONE DECK este o sită vibratoare de înaltă performanță, ideală pentru reciclare, construcții, agricultură și amenajări peisagistice. Proiectată pentru materiale grele și voluminoase precum pământ, pietriș, rumeguș și deșeuri din construcții, asigură preseparare eficientă, cernere precisă și funcționare fiabilă pe diferite șantiere.
Caracteristici principale:
• Două motoare vibratoare puternice pentru separarea eficientă a materialelor
• Grătare opționale pentru preseparare eficace și reducerea uzurii
• Înclinație ajustabilă a sitei pentru optimizarea specifică materialului
• Picioare cu înălțime reglabilă pentru stabilitate pe suprafețe neuniforme
Knodpfx Ahew Ry D Ae Ssd
• Construcție robustă pentru utilizare continuă și de lungă durată
Caracteristici tehnice:
L 1,56 m · Î 2,38 m · l 2,54 m · Capacitate sistem 15–50 t/h · Lățime maximă cupă 2,3 m · Suprafețe de cernere 2,7 m² · Putere de acționare 400 V / 2 × 0,55 kW · Greutate 990 kg · Înălțime de încărcare 1,96 m
anunț mic
Kiskunfélegyháza
401 km
Maşină de laminat injectare
KraussMaffei200/1400 CX POL
Apelați
Condiție: foarte bun (second hand), Anul fabricației: 2017, ore de funcționare: 8.000 h, Funcționalitate: complet funcțional, număr mașină/vehicul: 61029386, forță de strângere: 2.000 kN, diametrul șurubului: 70 mm, Dotări: documentație / manual, KraussMaffei 200/1400 CX POL BMC mașină de turnare prin injecție de vânzare, în stare foarte bună. Puține ore de funcționare, fabricată în 2017, pusă în funcțiune în 2018. Control MC6. Pentru detalii, vă rugăm să ne contactați prin e-mail! Vă mulțumim!
Knjdpfowz Iv Asx Ah Sjd
anunț mic
București
196 km
Maşină de alezat cu masă
UNIONBFP 130/6
Apelați
Condiție: gata de utilizare (folosit), Union BFP 130/6 Floor type boring
Kedpfx Ajxx Na Ieh Send
Spindle diameter: 130 mm
x-travel: 5600 mm
y-travel: 2000 mm
z-travel:1000 mm
w-axis:400 mm
U-axis:320 mm
Rotary table: 1800x2000 mm
Floor plates : 4 pcs 1750x3500x350 mm
Tool taper: ISO SK50
Total power requirement:ca. 40 kW
Weight of the machine aprox 58 to
anunț mic
Volkach
1.181 km
Horizon AFC-504 AKT | maşină de pliat | 4 buzunare | 2001
HorizonAFC-504/544/546 models
Apelați
Condiție: folosit, Anul fabricației: 2001, Horizon AFC-504 AKT - Mașină de pliat cu cruce, 4 buzunare
Spre deosebire de mașinile combinate de pliat, care permit mai multe tehnici de pliere, Horizon AFC-504 AKT furnizează, ca mașină specializată pentru pliere în cruce, o precizie și o eficiență deosebite la lucrări complexe de pliere. Această mașină este ideală pentru aplicații solicitante precum broșuri, inserții și produse farmaceutice.
Oferta noastră include:
- Unitate de pliat în cruce Horizon AFC-504 AKT
- Alimentator cu stivuire plată
- Sistem de ieșire cu conectare
Caracteristici deosebite
- Unitate de pliat cu cruce, 4 buzunare, cu tăiere cu cuțit
Kedpfxsu Srmrs Ah Ssnd
- Prima unitate de pliere: 4 buzunare + cuțit; a doua unitate: 2 buzunare
- Viteză mare de producție pentru eficiență maximă
- Construcție robustă pentru performanță pe termen lung
- Flexibilitate pentru diferite tipuri de pliere și formate de hârtie
Specificații
- Format foaie: max. 490 x 650 mm, min. 120 x 172 mm
- Greutate hârtie: 40–250 g/m²
- Înălțime stivă: 650 mm
- Viteză: până la 27.000 cicluri/oră
- Alimentare: 400V / 50Hz – 2,5kW
- Dimensiuni: 2.540 x 1.790 x 1.440 mm
- Greutate: 870 kg
3 LUNI GARANȚIE
Garanția noastră acoperă funcționarea impecabilă a utilajului timp de 3 luni. Și după această perioadă, vă stăm la dispoziție pentru orice nevoie de service sau consultanță.
Pachet all-inclusive
Ne ocupăm de tot: de la ambalarea sigură, transportul și formalitățile vamale. La cerere, vă oferim și un pachet personalizat de leasing.
Durabil și economic
Alegeți o mașină folosită și profitați dublu: protejați mediul și bugetul companiei. În ciuda urmelor de utilizare, primiți un produs de calitate la un preț atractiv.
anunț mic
Wolica Kozia
876 km
Maşină de şlefuit cu bandă lată
SCMdmc sd 30
Apelați
Condiție: nou, Anul fabricației: 2023, Funcționalitate: complet funcțional, DMC SD 30 RCS 110 - Șlefuitor cu bandă lată automat
mașină nouă de expoziție, în garanție, nu a fost folosită, despachetată din folie
Parametri:
Lățime de lucru: 1.100 mm
Grosime minimă/maximă de lucru: 4/170 mm
Lățimea benzii abrazive: 1.115 mm
Lungimea benzii abrazive: 1.900 mm
Configurație:
cu un agregat “R” (cilindru) și al doilea agregat combinat “CS” (cilindru/pad)
Versiunea "C" pentru RCS 110:
- actuator pneumatic pentru cilindrul primului agregat „R”
- actuator pneumatic pentru cilindrul celui de-al doilea agregat „CS”
- pad electronic MESAR cu 20 de secțiuni
- reglare electronică a mesei de lucru
Conform normelor europene de siguranță (CE)
R120/ cilindru de calibrare din oțel, diametru 120 mm pe prima poziție
R140/65 – cilindru de șlefuire din cauciuc 65 Sh, diametru 140 mm pe poziția a doua
Ampermetru electronic pentru monitorizarea consumului de curent al motorului principal
Afișaj electronic al grosimii piesei prelucrate
Oscilație electronică a benzilor abrazive
Role de presare din cauciuc
Rolă verticală de siguranță la intrare pe primul agregat, pentru prevenirea reculului pieselor
Bandă de avans din cauciuc 60 Sh
Suporturi la intrare și ieșire cu două role fiecare
Dispozitiv automat pentru centrare și tensionare bandă de avans
Motor principal cu putere de 11 kW (2 viteze)
Sistem de duze oscilante pentru suflare praf de pe banda abrazivă a primului și celui de-al doilea agregat, cu acționare temporizată
Viteză de avans ajustabilă prin invertor de 0,75 kW (3,5-18 m/min)
Knedpfsw Rpf Njx Ah Ssd
“EYE-S” programator electronic pentru mașini cu pad electronic secționat
- ecran tactil de 10’’
anunț mic
Ptení
719 km
Maşină de profilat cu mai multe capete
JKSQMB623W-MBQ623W
Apelați
Condiție: gata de utilizare (folosit), Anul fabricației: 2021, Funcționalitate: complet funcțional, înălțime de tăiere (max.): 160 mm, lățime de tăiere (max.): 230 mm, viteza de avans pe axa X: 36 m/min, lățime totală: 1.860 mm, lungime totală: 3.500 mm, înălțime totală: 1.830 mm, număr de cuțite pentru rindeluire: 4, putere: 47,25 kW (64,24 CP), Se oferă spre vânzare o mașină de rindeluit și profilat pe patru fețe de înaltă performanță, fabricată de JKS & Trade Moravia s.r.o., model QMB623W – MBQ623W, achiziționată nouă în 2021. Utilajul a fost folosit minim, timp de doar 2 ani, fiind achiziționat inițial pentru un proiect de producție care nu a mai fost implementat.
Specificații tehnice:
Lățime de prelucrare: 18–230 mm
Grosime de prelucrare: 10–160 mm
Knedpfexup Ecex Ah Ssd
Viteză de avans: 7–36 m/min (reglabilă)
Diametru unealtă: 125 mm (max.)
Alimentare electrică: 400V / 50Hz / 3 faze
Putere instalată: 47,25 kW
Siguranță principală: 100 A
Dimensiuni utilaj: 3500 × 1860 × 1830 mm
Greutate: 6.000 kg
Conform CE
Mașina este complet funcțională, întreținută periodic și vine cu documentația originală, inclusiv manualul de utilizare. Potrivită pentru profilarea precisă și eficientă pe patru fețe a componentelor din lemn masiv.
📍 Locație: Republica Cehă
Mașina este disponibilă pentru inspecție și livrare imediată.
📩 Pentru preț, fotografii detaliate sau programarea unei vizionări, vă rugăm să ne contactați.
anunț mic
Framrach
784 km
Masina de screening
ASCOSD Mini - 2024
Apelați
Anul fabricației: 2024, ore de funcționare: 3 h, Condiție: ca nouă (mașină de expoziție), putere: 2,2 kW (2,99 CP), greutate totală: 600 kg, lungime totală: 2.425 mm, lățime totală: 1.710 mm, înălțime totală: 2.000 mm, tensiune de intrare: 400 V, Dotări: Placă de identificare disponibilă, documentație / manual, oprire de urgență, Aplicații și beneficii pentru clienți:
Tamburul de sortare ASCO SD MINI reprezintă soluția compactă, semi-mobilă pentru reciclare, construcții, agricultură, amenajări peisagistice și grădinărit. Conceput pentru a prelucra chiar și materiale umede sau lipicioase, asigură o sortare eficientă cu necesar redus de spațiu – ideal pentru ateliere mici, șantiere demonstrative și procesare flexibilă la fața locului, cu alimentare manuală, cu excavator sau integrare pe bandă.
Caracteristici principale:
• Viteză a tamburului reglabilă continuu + rotație reversibilă
Knjdpfew N Ilfox Ah Sod
o Schimb rapid al tamburului, cu mai multe variante disponibile
• Perie de curățare și motor de vibrație pentru flux uniform
• Unghi și înălțime de sortare reglabile
• Design compact, pliabil, semi-mobil
Detalii tehnice:
Dimensiune sită Ø 4–100 mm · Lungime tambur 1,49 m · Lungime utilă tambur 1,25 m · Diametru exterior tambur 0,8 m · Qmax 40 t/h · Viteză 5–20 rpm · Putere 2,2 kW · Suprafață de sortare 3,15 m² · Înălțime de alimentare 1,5–1,86 m · Greutate 600 kg
anunț mic
Turcia
886 km
Stație mobilă de concasare / Stație de sortare
FABO Mobile Crushing PlantMobile Crushing and Screening Plant
Apelați
Condiție: nou, Anul fabricației: 2025, *Toate produsele noastre sunt fabricate cu grijă și beneficiază de garanție de 1 an!
*Montajul și instruirea operatorului sunt GRATUITE!
FABO MCC-300 este cel mai mare și eficient model din seria CC, acestea fiind instalații mobile de concasare și sortare, în circuit închis, utilizate pentru procesarea materialelor dure precum bazalt, granit, gabro, dolomit și alte tipuri de roci dure.
SPECIFICAȚII TEHNICE:
Buncăr cu alimentator cu plăci: 6 m³
Capacitate de producție: 220-340 tone pe oră
Tip concasor: Concasor cu con
Dimensiune maximă de alimentare: 225 mm
Kedpfx Aexwhr Hoh Sjnd
Dimensiune și număr de etaje ciur vibrant: 2200x5500 mm, 3-4 etaje
Putere totală instalată: 300 kW
MCC-300 este o combinație de:
• Alimentator cu plăci
• Concasor cu con
• Ciur vibrant cu cursă înaltă
• Benzile transportoare pliante pentru alimentare, retur, bypass și stocare
• Picioare hidraulice
• Șasiu mobil cu axe și anvelope
• Sistem complet automatizat
• Sistem de suprimare a prafului
• Platforme de mers ușor pentru întreținere
Generator diesel (Opțional)
PENTRU INFORMAȚII SUPLIMENTARE, VĂ RUGĂM SĂ NE CONTACTAȚI!
Sigiliu de încredere
Dealeri certificați de Machineseeker

anunț mic
Mezőszemere
394 km
Maşină de spălat fructe şi legume
PellaciniFruit and Vegetable Washer
Apelați
Condiție: gata de utilizare (folosit), Construcție integrală din oțel inoxidabil. Include buncăr de alimentare și transportor cu șnec pentru evacuare. Banda de ridicare care asigură alimentarea este, de asemenea, disponibilă pentru vânzare.
Knjdpfx Aowxpxteh Sod
anunț mic
Framrach
784 km
Masina de screening
ASCOVS Medi One Deck
Apelați
Condiție: nou, Funcționalitate: complet funcțional, greutate totală: 990 kg, lungime totală: 1.560 mm, lățime totală: 2.540 mm, înălțime totală: 2.380 mm, Anul fabricației: 2025, putere: 0,55 kW (0,75 CP), tensiune de intrare: 400 V, Dotări: Placă de identificare disponibilă, documentație / manual, oprire de urgență, Aplicații și Beneficii pentru Clienți:
ASCO VS MEDI ONE DECK este un ciur vibrator de înaltă performanță, destinat reciclării, construcțiilor, agriculturii și amenajărilor peisagistice. Proiectat pentru materiale voluminoase și grele, asigură pre-separare eficientă și sortare precisă chiar și în condiții solicitante. Structura robustă, configurarea reglabilă și tehnologia de vibrații garantează performanță îndelungată și fiabilitate pe diferite șantiere.
Kodpewyt D Asfx Ah Ssnd
Caracteristici principale:
• Două motoare vibratoare puternice pentru sortare constantă și eficientă
• Opțional, sistem de bare pentru pre-separare grosieră și uzură redusă
• Înclinarea sitei și picioarele reglabile pe înălțime pentru stabilitate și adaptare la teren
• Construcție durabilă pentru funcționare continuă și întreținere minimă
• Ideal pentru sol, deșeuri de construcții, pietriș și reciclare industrială
Date tehnice:
L 1,56 m · H 2,38 m · l 2,54 m · Qmax 50 t/h · n — rpm · P 2 × 0,55 kW · Suprafață sită 2,7 m² · Lățime maximă cupă 2,3 m · Greutate 990 kg · Lățime 2,54 m · Înălțime de încărcare 1,96 m
anunț mic
Turcia
886 km
Stație de concasare fixă
FABO Stationary Crushing PlantStationary Crushing and Screening Plants
Apelați
Condiție: nou, Funcționalitate: complet funcțional, Anul fabricației: 2025, La FABO, proiectăm și instalăm stații fixe de concasare și sortare a pietrei, adaptate cerințelor specifice ale clienților noștri. Capacitatea de producție a instalațiilor noastre staționare variază între 100 și 1000 de tone pe oră.
Stație de Concassage & Sortare cu o capacitate de 250–350 TPH:
• TBX-35 / Bunker Alimentator Vibrant – 1 unitate
• TE-1430 / Ciur Intermediar (1400x3000 mm – 2 punți) – 1 unitate
• PDK-130 / Concasor cu Impact Primar – 1 unitate
• TE-2060 / Ciur de Spălare (2000x6000 mm – 3 punți) – 1 unitate
Knodpfxoxvz Ure Ah Ssd
• TK-100 / Concasor Tertiar – 1 unitate
• TE-2060 / Ciur Vibrant (2000x6000 mm – 3 punți) – 1 unitate
• Unitate Hidraulică pentru TK-100
• Unitate Hidraulică pentru PDK-130
• Sistem de benzi transportoare (lățimi: 1000 mm, 800 mm, 650 mm)
• Cabină de comandă, panou electric, panou de control și sistem de automatizare
Toate produsele noastre sunt fabricate cu grijă și beneficiază de o garanție de 1 an.
Montajul și instruirea operatorilor sunt GRATUITE!
PENTRU MAI MULTE INFORMAȚII, VĂ RUGĂM SĂ NE CONTACTAȚI!
anunț mic
Turcia
886 km
Instalație mobilă de concasare
FABO Mobile Crushing PlantMobile Crushing and Screening Plants
Apelați
Condiție: nou, Funcționalitate: complet funcțional, Anul fabricației: 2025, *Toate produsele noastre sunt fabricate cu grijă și beneficiază de garanție de 1 an!
*Montajul și instruirea operatorilor sunt GRATUITE.
FABO MCK-115 este cel mai mare model din seria MCK, acestea fiind instalații mobile de concasare și sortare cu circuit închis, utilizate pentru procesarea materialelor dure precum bazalt, granit, gabro, dolomit și alte tipuri de roci dure. MCK-115 include două etape de concasare, realizate printr-un concasor cu falci primar și un concasor cu con secundar.
SPECIFICAȚII TEHNICE:
- Buncăr: 35 m³
- Dimensiuni instalație (primul șasiu): 13000x4700x4400 mm
- Al doilea șasiu: 19620x4619x4364 mm
- Capacitate de producție: 180-300 tone/oră
- Primul concasor: Concasor cu fălci – 1100x850 mm
- Al doilea concasor: Concasor cu con – FABO CC 300
- Dimensiunea maximă a materialului de alimentare: 800 mm
- Dimensiuni sită vibratoare și număr de etaje: 2200x5000 mm, 3-4 etaje
- Putere totală instalată: 450 kW
- Generator (opțional): 600 kVA
MCK-115 REPREZINTĂ O COMBINAȚIE DE:
• Buncăr de alimentare
• Alimentator vibrant tip grizzly (by-pass)
• Concasor cu fălci primar
• Concasor cu con secundar
Kedpexvrc Tofx Ah Sjnd
• Sită vibratoare cu cursă mare
• Benzile transportoare pliabile pentru alimentare, evacuare, by-pass și stocare
• Picioare hidraulice
• Șasiu mobil cu axe și anvelope
• Sistem de automatizare completă
• Sistem de suprimare a prafului
• Platforme de acces pentru mentenanță
• Generator diesel (opțional)
PENTRU MAI MULTE INFORMAȚII NU EZITAȚI SĂ NE CONTACTAȚI!
Vă facilităm căutarea: "maşină screening"
Primiți imediat și gratuit oferte noi prin e-mail.
Puteți oricând să încheiați căutarea.
Utilizat Maşină De Screening (7.467)
Acum căutați în întregul Machineseeker cu peste 200.000 utilaje folosite.Răsfoiți cele mai populare denumiri de utilaje:
- Masina De Debitat Acoperiş
- Masina De Film
- Masina De Tipar Ecran
- Masina De Uscat
- Masini De Aplicat Cant
- Masini De Debitat
- Masini De Taiat
- Maşini De Plantat
- Maşină De Cadru

Informați-vă acum
+44 20 806 810 84
+44 20 806 810 84
Publică un anunț acum
*per anunț/lună
















































































































































































































































