Festo DNU-63-500-PPV-A
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindri pneumatici Festo DNU-63-500-PPV-A
more Images
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Festo DNU-63-500-PPV-A
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindri pneumatici
Producător:
Festo
Model:
DNU-63-500-PPV-A
Stare:
folosit
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, Deutschland Germania
A4319750
Număr de referință:
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru cu aer, cilindru conform normei, cilindru de prindere
- Producător: Festo tip DNU-63-500-PPV-A
- Diametru piston: 63 mm
Gbsdpfxofd Iuhs Agrel
- Cursă: 500 mm
- Presiune maximă: 12 bar