Tunnel 50 TUNNEL50 DG
preț fix plus TVA
An de fabricație
2014
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Slovacia Slovacia
Mașină de ambalat Tunnel 50 TUNNEL50 DG
more Images
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de ambalat
Producător:
Tunnel 50
Model:
TUNNEL50 DG
Număr de mașină:
MF09BB30
An de fabricație:
2014
Stare:
folosit
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
Nitrianska 59, 942 01 Šurany, Slovensko Slovacia
Sunați
Detalii tehnice
Tip de curent de intrare:
trifazat
Dotări:
clemă
Descriere
DE VÂNZARE – Tunel de termocontractare Minipack-Torre Tunnel 50 (Italia)
Descrierea utilajului
Specificații tehnice (aproximative):
Putere: 7200W
Curent: 11A
Producător: Minipack-Torre (Italia)
Model: Tunnel 50
Tip: Tunel de termocontractare (ambalare cu folie termocontractibilă)
Alimentare electrică: 400 V / 3 faze / 50 Hz
Temperatură și viteză bandă transportoare ajustabile
Panou de control digital (temperatură, viteză bandă)
Conveior interior cu role din inox
Buton de oprire de urgență și întrerupător principal
Dimensiuni tunel: aprox. 850 × 500 mm (l × h)
Pe roți pivotante prevăzute cu frână, pentru mobilitate ușoară
100% funcțional și testat