Still RX60-30Still
RX60-30
Still RX60-30
Still
RX60-30
Preț fix plus TVA
11.218 EUR
Stare
Utilizat
Locație
Neuss 

Date de bază
Preț și locație
Preț fix plus TVA
11.218 EUR
- Locație:
- Neuss, Germania

Sunați
Detalii tehnice
Dimensiuni și greutate
Înălțime de ridicare:
10 mm
Motor și cutie de viteze
Tip combustibil:
electric
Detalii despre ofertă
- ID anunț:
- A21627088
- Număr de referință:
- 47536
- Actualizare:
- ultima dată la 18.10.2026
Descriere
An de fabricație: 2009
Greutate proprie: 5.656 kg
Capacitate de ridicare: 3.000 kg
Înălțime: 0,266 cm
Stare tehnică: bună
Stare optică: bună
Dimensiuni de transport (L x l x Î): 2,5 x 1,26
Țara de producție: DE
Pentru informații suplimentare, vă rugăm să contactați Christian Theißen.
Producător: Still
Lrjdpfx Ahsyyahuoqou
Tip: RX60-30
An de fabricație: 2009
Tip de produs: second-hand
Date:
Înălțime maximă de ridicare: 6,08 m
Sarcina maximă de ridicare: 3000 kg
Lungimea furcii: 1,80 m
Tip de acționare: electrică
Dimensiuni totale Lxl (fără furci): 2,50 x 1,26 m
Înălțime: 2,66 m
Greutate proprie: 5.656 kg
Caracteristici speciale: anvelope albe, înălțime liberă de ridicare 1,97 m, iluminare stradală.
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Greutate proprie: 5.656 kg
Capacitate de ridicare: 3.000 kg
Înălțime: 0,266 cm
Stare tehnică: bună
Stare optică: bună
Dimensiuni de transport (L x l x Î): 2,5 x 1,26
Țara de producție: DE
Pentru informații suplimentare, vă rugăm să contactați Christian Theißen.
Producător: Still
Lrjdpfx Ahsyyahuoqou
Tip: RX60-30
An de fabricație: 2009
Tip de produs: second-hand
Date:
Înălțime maximă de ridicare: 6,08 m
Sarcina maximă de ridicare: 3000 kg
Lungimea furcii: 1,80 m
Tip de acționare: electrică
Dimensiuni totale Lxl (fără furci): 2,50 x 1,26 m
Înălțime: 2,66 m
Greutate proprie: 5.656 kg
Caracteristici speciale: anvelope albe, înălțime liberă de ridicare 1,97 m, iluminare stradală.
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 2131 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Licitație
Se încheie în
d
h
min
s
Licitație încheiată
Bayern
1.017 km
2020 service + inspecție UVV 05/2027 Still RX60-30
StillRX60-30
StillRX60-30
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Anunț mic
Ahaus
1.472 km
Mașină de îndoire pivotantă
EHTMULTISWING 4 - 32
EHTMULTISWING 4 - 32
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Licitație
Se încheie în
d
h
min
s
Licitație încheiată
Bayern
1.017 km
2020 Service + Inspecție UVV 04/2027 9.411 ore
StillRX 60-30
StillRX 60-30
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Anunț mic
Bremen
1.417 km
Stivuitor electric cu 4 roți
StillRX60-30L/600 | Nur 2.175 Bst.
StillRX60-30L/600 | Nur 2.175 Bst.
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Anunț mic
Zaandam
1.628 km
Mașină de acoperire pentru producție digitală
PrintfinishingUltracoater 1000AQ
PrintfinishingUltracoater 1000AQ
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Anunț mic
Nürtingen
1.216 km
Electrostivuitor cu 4 roți
StillRX60-30L
StillRX60-30L
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Anunț mic
Oss
1.556 km
VS-22907 Stivuitor electric triplex Still RX60-30
STILLRX60-30
STILLRX60-30
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Anunț mic
Wijchen
1.544 km
Centre de prelucrare orizontale CNC Holz-her Promaster XL 7222 4XL 2014
Holz-herPromaster XL 7222 4XL
Holz-herPromaster XL 7222 4XL
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Anunț mic
Leonberg
1.487 km
Still RX 60-30
StillRX 60-30
StillRX 60-30
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Anunț mic
Oss
1.556 km
Stivuitor electric Still RX60-30 VS-23119
STILLRX60-30
STILLRX60-30
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Anunț mic
Kecskemét
418 km
Mașini de placat cant
Holz-HerLumina 1380
Holz-HerLumina 1380
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Anunț mic
Bremen
1.417 km
Stivuitor electric cu 4 roți
StillRX60-30L/600 | Nur 830 Bst.
StillRX60-30L/600 | Nur 830 Bst.
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Anunț mic
Bremen
1.416 km
Stivuitor electric cu 4 roți, STILL, RX60
STILLRX60-30 | Nur 1.671 Bst.
STILLRX60-30 | Nur 1.671 Bst.
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Anunț mic
Tatabánya
532 km
6096 - TAMBUR 3 T
6096 - HASPEL, Coiler 3 T
6096 - HASPEL, Coiler 3 T
Reușit
Mesajul dvs. a fost trimis.
Anunț mic
Oss
1.556 km
VS-23037 Stivuitor electric cu catarg duplex Still RX60-30
STILLRX60-30
STILLRX60-30
Anunțul dvs. a fost șters cu succes
A apărut o eroare

































































































































































































































































