6FC5203-0AF22-1AA2
Panoul de control al mașinii SINUMERIK MCP 483
Siemens
6FC5203-0AF22-1AA2
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Deitingen
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Producător:
- Siemens
- Model:
- 6FC5203-0AF22-1AA2
- Stare:
- aproape ca nou (folosit)
Preț și locație
preț fix plus TVA
- Locație:
- Industriestrasse 4 Deitingen, 4543 Deitingen, Schweiz
Descriere
Pupitru de comandă mașină SINUMERIK MCP 483
MPI/PROFIBUS-DP, lățime 19"
Tastatură tip folie
Buton de urgență 22mm NU este inclus în livrare
Giedpfx Ajrnkh Sjm Det
A fost depozitat ca piesă de schimb
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
MPI/PROFIBUS-DP, lățime 19"
Tastatură tip folie
Giedpfx Ajrnkh Sjm Det
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+41 32 58... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Contamine-sur-Arve
1.436 km
Centru de prelucrare orizontală
OKKHM1250S
OKKHM1250S
Anunț mic
Rödermark
1.281 km
Dispozitiv de rotire a rezervorului de motor și a cazanului
OERLIKONRB-AFV/FV 4000 Syn
OERLIKONRB-AFV/FV 4000 Syn
Dortmund
Suporturi de scule conduse drepte
NACKE + WTOVDI 50
NACKE + WTOVDI 50
Wiesbaden
Placă tare
Johann Fischer Aschaffenburg
Johann Fischer Aschaffenburg
Bad Oeynhausen
Strung vertical
HankookVTC 125E
HankookVTC 125E
Cuggiono
CENTRU DE PRELUCRARE
DOOSANVC500
DOOSANVC500
Kaufungen
Unghi de prindere
Unbekannt1120 x 320 mm
Unbekannt1120 x 320 mm