SAC abricht folosit SAC FS 430
- Lățime rindeluire: 430 mm
- Lungime masă: 2,90 m
- Ax cuțite 120 mm cu cuțite rindea în 4 lamele
- Motor 3 kW 380 V
- Frână automată pentru motor
- Adâncime de tăiere: 8 mm
- Opritor pentru îmbinare reglabil până la 45°
- Opritor auxiliar Aigner rabatabil
- Protecție de lucru tip pod (acoperire pentru cuțite)
- Execuție silențioasă cu margini ale mesei din oțel dințat
- Racord de aspirare
- Greutate: aprox. 650 kg
Gsdpfxex Nrvvo Agrobl
Locație: la sediul clientului
- disponibilă imediat -
Vânzare intermediară rezervată
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
- Lățime rindeluire: 430 mm
- Lungime masă: 2,90 m
- Motor 3 kW 380 V
- Frână automată pentru motor
- Adâncime de tăiere: 8 mm