REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Stare
Utilizat
Locație
Achern Germania
Mașină de rindeluit largă REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
more Images
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
REX Pinneberg HOMS-310-K (A+D)
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de rindeluit largă
Producător:
REX Pinneberg
Model:
HOMS-310-K (A+D)
Stare:
folosit
Preț și locație
Locație:
Am Risisee 4, 77855 Achern-Gamshurst, Deutschland Germania
Descriere
Mașină de rindeluit lamele, cu două fețe
Avans: 110 m/min
Lățime maximă de rindeluire: 310 mm
Putere electrică: 95,75 kW
Gedpjy Ry Ddsfx Agrjbl
Jos: 30 kW
Sus: 45 kW
Avans: 15 kW