Mașină de rectificat rotundă cu vârfuri Nomoco M100
Se oferă spre vânzare o mașină de rectificat a producătorului Nomoco, model M100.
Date tehnice:
Producător: Nomoco
Model: M100
An fabricație: 1976
Diametrul maxim de rectificare: 100 mm
Lungimea maximă de rectificare: 180 mm
Discuri de rectificat: Ø 400 mm
Lățimea maximă a discului de rectificat: 180 mm
Greutate: 3,2 t
Giodohc S Spopfx Agrjt
Tip de rectificare: rectificare prin înțepare
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Date tehnice:
Producător: Nomoco
Model: M100
An fabricație: 1976