Indramat RAC 3.1-150-460-A0I-Z1-220
VB plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Borken Germania
Regulator de acţionare pentru ax Indramat RAC 3.1-150-460-A0I-Z1-220
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Regulator de acţionare pentru ax
Producător:
Indramat
Model:
RAC 3.1-150-460-A0I-Z1-220
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
VB plus TVA
Locație:
Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland Germania
A20241250
Număr de referință:
Descriere
Indramat RAC 3.1-150-460-A0I-Z1-220 Regulator de acționare pentru ax principal
Date tehnice:
Tensiune de alimentare: 3 × AC 380–460 V
Tensiune de control: AC 230 V
Greutate: aprox. 49 kg
Curent continuu: aprox. 92 A
Putere maximă de ieșire: aprox. 55 kW
Temperatură de operare: +5 °C până la +45 °C, temperatură de depozitare: −30 °C până la +85 °C