INDEX MS 22C
An de fabricație
2015
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Baden-Württemberg Germania
Multispindle INDEX MS 22C
Multispindle INDEX MS 22C
Multispindle INDEX MS 22C
Multispindle INDEX MS 22C
Multispindle INDEX MS 22C
Multispindle INDEX MS 22C
Multispindle INDEX MS 22C
Multispindle INDEX MS 22C
Multispindle INDEX MS 22C
Multispindle INDEX MS 22C
Multispindle INDEX MS 22C
Multispindle INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
INDEX MS 22C
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Multispindle
Producător:
INDEX
Model:
MS 22C
Număr de mașină:
270240
An de fabricație:
Stare:
gata de utilizare (folosit)
Funcționalitate:
complet funcțional
Ore de funcționare:
34.044 h
Detalii tehnice
Număr de axe principale:
6
Diametrul barei (max.):
22 mm
Lungime bară:
3.000 mm
Diametrul arborelui principal:
40 mm
furnizare
Locație:
Baden-Württemberg, Germania Germania – Distanță: aprox. 1.255 km
Disponibilitate:
imediat după încheierea licitației
Condiții de livrare:
FCA
Costuri de demontare și încărcare:
Ridicare la fața locului:
gratuit
Costuri de transport:
Descriere
DETALII TEHNICE
Număr de axe principale: 6
Trecere prin ax principal: 40 mm
Diametru bară: 22 mm
Lungime încărcător bară: 4,70 m
Lungime bară: 3,0 m
DETALII MAȘINĂ
Tensiune nominală: 400 V
Putere nominală: 60 kW
Putere conectată: 71 kVA
Siguranță maximă: 125 A
Tensiune rețea: 400 V
Frecvență rețea electrică: 50 Hz
Tensiune de comandă: 24 V DC
Timp pornire: 50.134 h
Timp funcționare hidraulică: 43.972 h
Durată de funcționare: 38.809 h
Timp producție: 34.044 h
ECHIPARE
- Alimentare completă cu energie pentru toate cele 6 axe principale înlocuită în aprilie 25
- Single-NCU fără PCU
- Încărcător de bare Iemca SIR MS22 P 33 (an fabricație 2015)
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Procesarea plăților
Costuri suplimentare de achiziție:
18 %