Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
An de fabricație
2015
Stare
Utilizat
Locație
Austria Austria
Husky HPETL230E-RSE95D-95 Husky HPETL230E-RSE95D-95
more Images
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Husky HPETL230E-RSE95D-95
Producător:
Husky
Model:
HPETL230E-RSE95D-95
An de fabricație:
2015
Stare:
gata de utilizare (folosit)
Preț și locație
Locație:
, Austria Austria
Sunați
Detalii tehnice
Greutatea de injecție:
2.424 g
Detalii despre ofertă
ID anunț:
A20702770
Număr de referință:
AT-INJ-HUS-2015-00001
Actualizare:
ultima dată la 18.03.2026
Descriere
Echipamente suplimentare
• Dezumidificator pentru matrițe: inclusiv carcasă, pachet piese de schimb, tubulatură
• Bandă transportoare: sistem dublu de umplere a preformelor în cutii/carduri metalice
Avantaje ale utilajului
Avantaje tehnice:
Gusdpfxex D Hvwe Aprsb
• Debit maxim: 390 kg/h PET
• Unitate de blocare: complet electrică, cu acționare prin genunchieră
• Placă de fixare: mobilă, ghidată pe role
• Tip: versiune divizată
• Uscător: DR815HT-G3 cu buncăr de uscare de 4.000 l (oțel inoxidabil, izolat)
• Husky 1: 3 matrițe - buza 28, 17,8/26/30,3 g
• Husky 2: 2 matrițe - buza 38, 18/29 g
Informații suplimentare
Forță de strângere
Control
Sistem de control integrat pentru echipamente auxiliare
Afișaj temperatură/presiune apă de răcire (tur și retur)
Ieșire de comandă pentru unitatea de dozare a culorii
Sistem de ungere: automat
Unitate de reamestecare: integrată în duză
Matrițe:
Matriță H-PET pentru injecție cu 48 de cavități
Greutatea preformei: 17,8 g și 30,26 g
Dimensiune trusă: 50 x 140 mm
Include: placă de extracție cu 3 poziții, pachet de bază piese de schimb
Matriță H-PET pentru injecție cu 32 de cavități
Greutatea preformei: 18 g și 29 g (38 mm Bericap)
Dimensiune trusă: 63,5 x 140 mm
Funcții
Monitorizare și reglare temperatură
Indicator de nivel continuu
Reglare variabilă a punctului de rouă
Unități de dozare culoare
Pentru culoare solidă: dozaj volumetric, 4 melci dozatori
Pentru culoare lichidă: 4 pompe dozatoare
Specificații producție preforme
Greutatea preformei: 17,80 g
Gât: PCO1881 LW
Lungime: 89,35 mm
Grosime perete: 3,06 mm
Bază: 2,30 mm
Formă: clopot
Cavități: 48
Timp ciclu: 12,4 ±0,3 s
Preforme/oră: 13.935
Producție anuală (95% disponibilitate): 111.205.000
Debit (kg/h): 248
Consum energie: 506 Wh/kg PET
Greutatea preformei: 29,00 g
Gât: Bericap 38
Lungime: 108,59 mm
Grosime perete: 3,16 mm
Bază: 2,42 mm
Formă: clopot
Cavități: 32
Timp ciclu: 13,7 ±0,3 s
Preforme/oră: 8.409
Producție anuală (95% disponibilitate): 67.101.000
Debit (kg/h): 244
Consum energie: 532 Wh/kg PET
Gât: Bericap 38
Lungime: 82,04 mm
Grosime perete: 2,70 mm
Bază: 2,20 mm
Cavități: 32
Producție anuală (95% disponibilitate): 81.353.000
Debit (kg/h): 184
Consum energie: 506 Wh/kg PET
Gât: PCO1881 LW
Lungime: 122,30 mm
Grosime perete: 3,00 mm
Bază: 2,30 mm
Formă: standard
Cavități: 48
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Furnizor
Înregistrat din: 2017
1.393 Anunțuri online
Trustseal icon
Sunați
Trimite solicitare
Terenus
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.
Telefon & Fax
+49 631 7... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Cazan cu abur BAY HDK7000
Cazan cu abur BAY HDK7000
more images
Germania Essen
1.451 km
Cazan cu abur
BAYHDK7000
Vânzător verificat
Anunț mic
Banca de sarcină 600kW/ Diverse bănci de sarcină Loadbank 600 kW
Olanda Apeldoorn
1.546 km
Banca de sarcină 600kW/ Diverse bănci de sarcină
Loadbank600 kW