MT18-WF300
Rădăcină de tăiat 300 mm Ø
Holzhäuer
MT18-WF300
preț fix plus TVA
An de fabricație
2020
Stare
Nou
Locație
Sachsenheim-Häfnerhaslach
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Rădăcină de tăiat 300 mm Ø
- Producător:
- Holzhäuer
- Model:
- MT18-WF300
- An de fabricație:
- 2020
- Stare:
- nou
Preț și locație
preț fix plus TVA
- Locația vânzătorului:
- Gündelbacher Straße 20, 74343 Sachsenheim-Häfnerhaslach, Germania
- A3306621
- Număr de referință:
- MT18-WF300
- Actualizare:
- ultima dată la 19.11.2024
Descriere
Godpfsdf Sd Sex Agrsbl
Număr articol: MT18-WF300
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Godpfsdf Sd Sex Agrsbl
Număr articol: MT18-WF300
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Peine
1.283 km
Mini-excavator
KUBOTAMinibagger U 20 - 3 Minibagger Kurzheck
Anunț mic
Friedrichsdorf
1.301 km
Manipulator telescopic rigid
ManitouMLT 733 85KW
ManitouMLT 733 85KW
Friedrichsdorf
Manipulator telescopic rigid
ManitouMLT 840-145 PS AirCon 4new Tires
Neukamperfehn
Grilă de perete din spate Grilă de perete din spate Raft
1.100 x 1.000 mm/ Maschenweite:60 x 50 mm/ cremeweiß