HISWeld HIS28V34020
preț fix plus TVA
Stare
Nou
Locație
Austria Austria
Masă de sudură HISWeld HIS28V34020
more Images
HISWeld HIS28V34020
HISWeld HIS28V34020
HISWeld HIS28V34020
HISWeld HIS28V34020
HISWeld HIS28V34020
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Masă de sudură
Producător:
HISWeld
Model:
HIS28V34020
Stare:
nou
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Austria
A21427637
Număr de referință:
Actualizare:
ultima dată la 30.04.2026
Descriere
Stare: nouă
Termen de livrare: aprox. 6-8 săptămâni de la comandă
Domeniu de lucru: 4000 x 2000 mm
Înălțimea mesei: 850 mm
Capacitate portantă: 8000 kg
Greutate: 2340 kg
Înălțimea lateralelor: 200 mm
Diametru orificiu: 28 mm
SISTEMELE NOASTRE PREMIUM DE MESE CU SISTEM DE ORIFICII DE 28 MM REPREZINTĂ STANDARDUL PENTRU UTILIZAREA PROFESIONALĂ ȘI INDUSTRIALĂ. MODELELE 3D CONSTITUIE BAZA ÎNTREGULUI SISTEM, CARE POATE FI EXTINS ÎN ORICE DIRECȚIE, PE TOATE CELE CINCI FEȚE.
* Suprafață de lucru integral frezată, grosime 25 mm, din S355J2+N, cu un grad ridicat de precizie (+/- 0,05 mm), muchii și găuri rotunjite
Godpjyq Sqzjfx Agrsbl
* SUPRAFAȚĂ A MESEI PLACATĂ CU CROM DUR CR75M+
* Acuratețe dimensională și de potrivire a sculelor de 28 mm (compatibil cu alți furnizori premium)
* Linii de rastru 100 x 100 mm
* Disponibile diferite variante de picioare (standard, reglabile pe înălțime și cu role)
* Laterale pe tot perimetrul de 200 mm înălțime cu 3 rânduri de găuri (sus/jos la distanță de 50 mm)