HISWeld HIS28V32010 - Aktion
preț fix plus TVA
Stare
Nou
Locație
Austria Austria
Masă de sudură HISWeld HIS28V32010 - Aktion
more Images
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
HISWeld HIS28V32010 - Aktion
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Masă de sudură
Producător:
HISWeld
Model:
HIS28V32010 - Aktion
Stare:
nou
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Austria
A19118811
Număr de referință:
Actualizare:
ultima dată la 08.05.2026
Descriere
Stare: nou
Timp de livrare: aprox. 2-4 săptămâni de la comandă
Domeniu de lucru: 2000 x 1000 mm
Înălțime masă: 850 mm
Capacitate portantă: 8.000 kg
Greutate: 712 kg
Înălțimea lateralelor: 200 mm
Diametru orificii: 28 mm
SISTEMELE NOASTRE PREMIUM DE MESE CU SISTEM DE ORIFICII DE 28MM REPREZINTĂ STANDARDUL PENTRU UTILIZARE COMERCIALĂ ȘI INDUSTRIALĂ. MODELELE 3D FORMEAZĂ BAZA ÎNTREGULUI SISTEM, CARE POATE FI EXTINS LIBER PE TOATE CELE CINCI FEȚE.
Gijdpfxowir A Nj Apret
* Blat de masă frezat complet, grosime 25 mm, din oțel S355J2+N, cu precizie ridicată (+/- 0,05 mm) și muchii și găuri rotunjite
* SUPRAFAȚĂ DE MASĂ DIN OȚEL CROMAT DUR CR75M+
* Precizie dimensională și de potrivire perfectă cu unelte cu orificii de 28 mm (compatibil cu alți furnizori premium)
* Marcaj raster 100 x 100 mm
* Sunt disponibile diverse variante de picioare (standard, reglabile pe înălțime și cu role)
* Laterale de 200 mm înălțime pe tot perimetrul cu 3 rânduri de găuri (sus/jos la distanță de 50 mm)