HISWeld HIS16V31510 - Aktion
preț fix plus TVA
Stare
Nou
Locație
Austria Austria
Masă de sudură HISWeld HIS16V31510 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
HISWeld HIS16V31510 - Aktion
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Masă de sudură
Producător:
HISWeld
Model:
HIS16V31510 - Aktion
Stare:
nou
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Austria
A21427667
Număr de referință:
Actualizare:
ultima dată la 07.05.2026
Descriere
Stare: nou
Timp de livrare: aproximativ 2-4 săptămâni de la comandă
Domeniu de lucru: 1500 x 1000 mm
Capacitate de încărcare: 3000 kg
Greutate: 272 kg
Înălțimea lateralei: 100 mm
Grosimea blatului de lucru: 12 mm
Diametrul găurilor: 16 mm
Sistemele noastre premium de mese, cu sistem de găuri de 16 mm, reprezintă standardul pentru aplicații comerciale și industriale. Modelele 3D formează baza întregului sistem și pot fi extinse liber pe toate cele cinci laturi.
Mesele noastre impresionează prin gradul ridicat de duritate al NOII SUPRAFEȚE CR75M+, precizia foarte mare de +/- 0,05 mm pe întreaga suprafață a mesei și toleranțele stricte pentru diametrul găurilor din raster.
Masa de sudură și fixare standardizată 3D,
1500 x 1000 x 100 mm cu strat de întărire Cr75M+
Sistem de masă: 16 mm
Grosime material: 12 mm
Efect antiaderență special împotriva stropilor de sudură datorită acoperirii suprafeței
Include substructură a mesei și picioare standard pentru masă
* S355J2+N cu tratament de întărire Cr75M+
* Găuri: 16 mm, grosime material: 12 mm
* Inclusiv substructură a mesei acoperită
* Laterală de 100 mm cu 2 rânduri de găuri la distanță de 25 mm
* Blatul mesei cu scală fină pe două laturi și grilaj de 50 x 50 mm
* Muchii și găuri rotunjite și finisate suplimentar
ACUM DISPONIBIL CA PACHET PROMOȚIONAL ATRĂGĂTOR:
INCLUS: SET DE STARTER CU 32 PIESE
INCLUS: HISWELD-PACK-1 CU 12 PIESE
Gsdpoyq Srxjfx Agreit
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Furnizor
Înregistrat din: 2006
600 Anunțuri online
Trustseal icon
Sunați
Trimite solicitare
Terenus
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.
Telefon & Fax
+43 2236 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Braț de macara BRÜCK  Bandhaspel Bandanlage Winder AH 12/1600   12000 kg x 1600mm  (1463)
more images
Ungaria Tatabánya
535 km
Braț de macara
BRÜCK Bandhaspel Bandanlage WinderAH 12/1600 12000 kg x 1600mm (1463)