Hanselifter E-MES150-15-05
VB plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Borken Germania
Ridicator electric de lăzi Hanselifter E-MES150-15-05
more Images
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Hanselifter E-MES150-15-05
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Ridicator electric de lăzi
Producător:
Hanselifter
Model:
E-MES150-15-05
Stare:
foarte bun (second hand)
Preț și locație
VB plus TVA
Locație:
Dunkerstrasse 29, 46325 Borken/Burlo, Deutschland Germania
A7901072
Număr de referință:
Descriere
Hanselifter E-MES150-15-05 Mini-lift electric pentru lăzi, capacitate 150 kg, 0,15 kW, 2x12V
Dimensiuni L x l x H: 870 x 600 x 1790 mm
Tip de acționare: semi-electric
Înălțime de construcție: 1790 mm
Anvelope: Poliuretan
Gardă la sol: 70 mm
Greutate proprie: 66 kg
Lungime furci: 475 mm
Viteză de ridicare: 50 mm/s
Gbedpfx Aeivd Ruogrol
Înălțime ridicare: 1500 mm
Punct central de încărcare: 230 mm
Înălțime maximă platformă: 1500 mm
Dimensiuni platformă L x l (mm): 475 x 600 mm
Ampatament: 680 mm
Capacitate de încărcare: 150 kg
Rază de viraj: 850 mm