Guilliet KXR - raboteză cu patru fețe
Guilliet KXR

Stare
Utilizat
Locație
Juszczyn Polonia
Guilliet KXR - raboteză cu patru fețe Guilliet KXR
Guilliet KXR - raboteză cu patru fețe Guilliet KXR
Guilliet KXR - raboteză cu patru fețe Guilliet KXR
Guilliet KXR - raboteză cu patru fețe Guilliet KXR
Guilliet KXR - raboteză cu patru fețe Guilliet KXR
Guilliet KXR - raboteză cu patru fețe Guilliet KXR
Guilliet KXR - raboteză cu patru fețe Guilliet KXR
Guilliet KXR - raboteză cu patru fețe Guilliet KXR
Guilliet KXR - raboteză cu patru fețe Guilliet KXR
Guilliet KXR - raboteză cu patru fețe Guilliet KXR
Guilliet KXR - raboteză cu patru fețe Guilliet KXR
more Images
Guilliet KXR
Guilliet KXR
Guilliet KXR
Guilliet KXR
Guilliet KXR
Guilliet KXR
Guilliet KXR
Guilliet KXR
Guilliet KXR
Guilliet KXR
Guilliet KXR

Date despre utilaj

Denumirea mașinii:
Guilliet KXR - raboteză cu patru fețe
Producător:
Guilliet
Model:
KXR
Stare:
foarte bun (second hand)

Preț și locație

Locație:
Juszczyn 546, 34-231 Juszczyn, Polska Polonia
Sunați

Detalii despre ofertă

ID anunț:
A12529880
Actualizare:
ultima dată la 03.06.2024

Descriere

Mașină de rindeluit patru fețe Guilliet KXR

Lățime de lucru: 220 mm
Înălțime de lucru: 120 mm
Număr de axuri: 6
Configurație axuri:
Jos: 5,5 kW
Dreapta
Stânga: 7,5 kW
Laodpfx Ajn Tph Esdcog
Sus: 5,5 kW
Jos: 5,5 kW
Universal: 5,5 kW
Avans reglabil cu variator: 6-27 m/min
Motor avans: 2,2 kW
Avans cu arbori cardanici
Presoare pneumatice
Ungere masă de lucru

Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.

Furnizor

Înregistrat din: 2017

205 Anunțuri online

Trustseal icon
Sunați

Trimite solicitare

Terenus 
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Notă: Cererea dvs. va fi transmisă tuturor vânzătorilor din categoria de utilaje. Prin aceasta puteți primi foarte multe oferte.
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.

Telefon & Fax

+48 33 30... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Maşină de profilat Guilliet KXR 2
Maşină de profilat Guilliet KXR 2
Maşină de profilat Guilliet KXR 2
Maşină de profilat Guilliet KXR 2
Maşină de profilat Guilliet KXR 2
Maşină de profilat Guilliet KXR 2
Maşină de profilat Guilliet KXR 2
Maşină de profilat Guilliet KXR 2
Maşină de profilat Guilliet KXR 2
more images
Germania Neustadt am Rübenberge
1.343 km
Maşină de profilat
GuillietKXR 2
Sunați
Anunț mic
Rabot cu patru fețe WEINIG profimat 23 fortec
Rabot cu patru fețe WEINIG profimat 23 fortec
Rabot cu patru fețe WEINIG profimat 23 fortec
Rabot cu patru fețe WEINIG profimat 23 fortec
Rabot cu patru fețe WEINIG profimat 23 fortec
Rabot cu patru fețe WEINIG profimat 23 fortec
Rabot cu patru fețe WEINIG profimat 23 fortec
Rabot cu patru fețe WEINIG profimat 23 fortec
Rabot cu patru fețe WEINIG profimat 23 fortec
Rabot cu patru fețe WEINIG profimat 23 fortec
Rabot cu patru fețe WEINIG profimat 23 fortec
Rabot cu patru fețe WEINIG profimat 23 fortec
Rabot cu patru fețe WEINIG profimat 23 fortec
more images
Polonia Grońsko
965 km
Rabot cu patru fețe
WEINIGprofimat 23 fortec
Sunați
Anunț mic
Guilliet KXR 5U cu patru fețe de rindeluit Guilliet kxr
Guilliet KXR 5U cu patru fețe de rindeluit Guilliet kxr
Guilliet KXR 5U cu patru fețe de rindeluit Guilliet kxr
Guilliet KXR 5U cu patru fețe de rindeluit Guilliet kxr
Guilliet KXR 5U cu patru fețe de rindeluit Guilliet kxr
Guilliet KXR 5U cu patru fețe de rindeluit Guilliet kxr
Guilliet KXR 5U cu patru fețe de rindeluit Guilliet kxr
Guilliet KXR 5U cu patru fețe de rindeluit Guilliet kxr
Guilliet KXR 5U cu patru fețe de rindeluit Guilliet kxr
Guilliet KXR 5U cu patru fețe de rindeluit Guilliet kxr
more images
Polonia Karsin
1.018 km
Guilliet KXR 5U cu patru fețe de rindeluit
Guillietkxr
Sunați
Anunț mic
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
Fierăstrău cu ax pivotant Comag SFN 190
more images
Germania Wiefelstede
1.458 km
Fierăstrău cu ax pivotant
ComagSFN 190
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Plan cu patru fețe Reignmac Comewa MB 4-4023
Plan cu patru fețe Reignmac Comewa MB 4-4023
Plan cu patru fețe Reignmac Comewa MB 4-4023
Plan cu patru fețe Reignmac Comewa MB 4-4023
more images
Polonia Sidzina
565 km
Plan cu patru fețe
Reignmac ComewaMB 4-4023
Sunați
Anunț mic
Placa de suprafață și placa de grosime Holzstar ADH 41C
Placa de suprafață și placa de grosime Holzstar ADH 41C
Placa de suprafață și placa de grosime Holzstar ADH 41C
Placa de suprafață și placa de grosime Holzstar ADH 41C
Placa de suprafață și placa de grosime Holzstar ADH 41C
Placa de suprafață și placa de grosime Holzstar ADH 41C
more images
Germania Egenhofen
1.076 km
Placa de suprafață și placa de grosime
HolzstarADH 41C
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Linia articulației degetelor
Linia articulației degetelor
Linia articulației degetelor
Linia articulației degetelor
Linia articulației degetelor
Linia articulației degetelor
Linia articulației degetelor
Linia articulației degetelor
Linia articulației degetelor
Linia articulației degetelor
more images
Germania Nattheim
1.151 km
Linia articulației degetelor
Vânzător verificat
Sunați
Anunț mic
Maşină de profilat WEINIG Powermat 500
Maşină de profilat WEINIG Powermat 500
Maşină de profilat WEINIG Powermat 500
Maşină de profilat WEINIG Powermat 500
Maşină de profilat WEINIG Powermat 500
Maşină de profilat WEINIG Powermat 500
Maşină de profilat WEINIG Powermat 500
Maşină de profilat WEINIG Powermat 500
Maşină de profilat WEINIG Powermat 500
Maşină de profilat WEINIG Powermat 500
more images
Elveția Ebikon
1.277 km
Maşină de profilat
WEINIGPowermat 500
Sunați
Anunț mic
Cameră de uscare Vanicek V622/2D
Cameră de uscare Vanicek V622/2D
Cameră de uscare Vanicek V622/2D
Cameră de uscare Vanicek V622/2D
Cameră de uscare Vanicek V622/2D
Cameră de uscare Vanicek V622/2D
more images
Germania Stockheim
1.123 km
Cameră de uscare
VanicekV622/2D
Sunați
Anunț mic
Ferăstrău de masă glisant ALTENDORF F45
Ferăstrău de masă glisant ALTENDORF F45
Ferăstrău de masă glisant ALTENDORF F45
Ferăstrău de masă glisant ALTENDORF F45
Ferăstrău de masă glisant ALTENDORF F45
more images
Germania Gerolzhofen
1.174 km
Ferăstrău de masă glisant
ALTENDORFF45
Sunați