Guangming Printing Machinery Co. LTD. SDFM-1100
An de fabricație
2019
Stare
mașină de expoziție (complet funcțional)
Locație
Złotniki Polonia
LAMINATOR ROLL-LA-ROLL Guangming Printing Machinery Co. LTD. SDFM-1100
more Images
YouTube video
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
LAMINATOR ROLL-LA-ROLL
Producător:
Guangming Printing Machinery Co. LTD.
Model:
SDFM-1100
Număr de mașină:
An de fabricație:
2019
Stare:
ca nouă (mașină de expoziție)
Funcționalitate:
complet funcțional
Ore de funcționare:
50 h
Preț și locație
Locație:
Złotniki, Polonia Polonia
Sunați
Detalii tehnice
Lăţime rolă:
1.100 mm
Dotări:
Placă de identificare disponibilă, istoric complet de service
Descriere
Specificații SDFM-1100:
Lățimea maximă a rolei: 1100 mm
Diametrul maxim al rolei: 1100 mm
Greutatea specifică a hârtiei: 80 - 500 g/m2
Grosimea foliei: 10-50 microni
Viteză de lucru: 10 - 65 m/min
Tensiune electrică: 380V 50Hz
Putere totală: 78 kW
Consum maxim de energie: 30 kW
Greutate totală: 8000 kg
Dimensiuni mașină: 10130×2130×2960 mm