Gillardon GB 30 V
An fabricație 1998
Avans automat 0,1/0,16/0,25
Turații reglabile continuu de la 60 la 1600 rot/min
Tachimetru
Motor cu 2 trepte
Lumină de lucru
Gedpfxsy Rh Hms Agrobl
Cursă pinolă 170 mm
Depărtare 2900 mm
Dimensiune masă 480x560 mm — suprafață de prindere 350x440 mm
Prindere tip MK 3 — cu mandrină rapidă Röhm 3-16 mm
Înălțimea mașinii 1980 mm — greutate cca. 400 kg
Mașina funcționează foarte lin și precis
+ menghină
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Gillardon GB 30 V
An fabricație 1998
Avans automat 0,1/0,16/0,25
Tachimetru
Motor cu 2 trepte
Lumină de lucru
Gedpfxsy Rh Hms Agrobl
Cursă pinolă 170 mm
Depărtare 2900 mm
+ menghină
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2005
55 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+49 4235 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Velen
1.470 km
Mașină de găurit cu coloană
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Anunț mic
Velen
1.470 km
Mașină de găurit cu coloană
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V
Dreieich
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Günzburg
GILLARDONGB30V 60-1600
GILLARDONGB30V 60-1600
Niederlangen
Burghiu cu pilon
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Langwedel
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Langwedel
GillardonGB 30 V
GillardonGB 30 V
Rödermark
Hochl. Mașină de găurit coloane
GILLARDONGB 30 V
GILLARDONGB 30 V
Burghiu cu pilon
GILLARDONGB 30V
GILLARDONGB 30V