Festo DNN-63-1000 PPV-A
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru pneumatic Festo DNN-63-1000 PPV-A
more Images
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Festo DNN-63-1000 PPV-A
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru pneumatic
Producător:
Festo
Model:
DNN-63-1000 PPV-A
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, Deutschland Germania
A19512651
Număr de referință:
Descriere
Giedpfowxtmnjx Am Dst
-Producător: Festo, cilindru normat cu dublă acțiune, tip DNN-63-1000 PPV-A
-Cursă: 1000 mm
-Piston: Ø 63 mm
-Tijă piston: Ø 20 mm