Festo DC-50-400-PPV
preț fix plus TVA
Stare
Utilizat
Locație
Wiefelstede Germania
Cilindru pneumatic Festo DC-50-400-PPV
more Images
Festo DC-50-400-PPV
Festo DC-50-400-PPV
Festo DC-50-400-PPV
Festo DC-50-400-PPV
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Cilindru pneumatic
Producător:
Festo
Model:
DC-50-400-PPV
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
preț fix plus TVA
Locație:
26215 Wiefelstede, DE Germania
A3435489
Număr de referință:
Descriere
Cilindru pneumatic, cilindru de aer, cilindru standard, cilindru de prindere
- Producător: Festo
Gbjdpfedk I Ubjx Agrsl
- Tip: DC-50-400-PPV
- Piston: Ø 50 mm
- Cursă: 400 mm
- Presiune: max. 12 bar