Fagor Helmerding SCM2-500-2400-1700
An de fabricație
1988
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Bad Oeynhausen Germania
Presă excentrică cu două coloane Fagor Helmerding SCM2-500-2400-1700
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Presă excentrică cu două coloane
Producător:
Fagor Helmerding
Model:
SCM2-500-2400-1700
An de fabricație:
1988
Stare:
folosit
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
Locație:
Zur Hüffe 9, 32547 Bad Oeynhausen, Deutschland Germania
Descriere
Forță de presare: 5.000 kN
Suprafața mesei: 2.400 mm x 1.700 mm
Suprafața berbecului: 2.400 mm x 1.400 mm
Cursă reglabilă: 25 mm - 200 mm
Reglarea maximă a berbecului: 200 mm
Număr curse: 20 - 100 1/min
Putere de acționare: 84 kW
Greutatea mașinii aprox. 62.500 kg
Gsdpfsyg Emzox Agrjbl
Cu combinație de redresare/avans cu role și decoletare
Date și imagini suplimentare la cerere
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Furnizor
Ultima dată online: săptămâna trecută
Înregistrat din: 2007
9 Anunțuri online
Sunați
Trimite solicitare
Terenus
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.
Telefon & Fax
+49 5731 ... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Autoclavă Steriflow Barriquand 1351
more images
Franța Mouvaux
1.693 km
Autoclavă
SteriflowBarriquand 1351
Anunț mic
Presă de îndoit HFE220-3L Amada Abkant HFE 220-3L
Germania Hagen
1.409 km
Presă de îndoit HFE220-3L
Amada AbkantHFE 220-3L
Vânzător verificat
Suport de tăiere 1.250 x Ø 180 mm BOECKER & VOLKENBORN
Germania Germania
Suport de tăiere 1.250 x Ø 180 mm
BOECKER & VOLKENBORN
Decoiler - decoiler cu mandrină extensibilă 20 t S.A.G.
Germania Germania
Decoiler - decoiler cu mandrină extensibilă 20 t
S.A.G.
Freză cu suport mobil X = 4.000 mm SHW PowerSpeed 5 - Heidenhain iTNC 530
Germania Ellwangen (Jagst)
Freză cu suport mobil X = 4.000 mm