!!! Avem aproape toate piesele de schimb pentru mașinile Deckel S 11 în stoc !!!
!!! Accesoriile pot fi configurate individual !!!
Achiziționăm cu plăcere Deckel S 11 utilizate - contactați-ne!
DECKEL S 11 MAȘINĂ UNIVERSALĂ DE RECTIFICAT SCULE
400 V, 50 Hz, cu priză și cablu CEE
Culoare: Suprastructură turcoaz pastel RAL 6034
Bază gri albastru RAL 7031
Reglare electrică a înălțimii, reglare axială a axului de rectificare
Mașină ca nouă !!
* Accesorii:
* 1 buc. cap divizor Sk 40 cu disc de divizare 24 R
* 1 buc. șurub de strângere M 16 69871
* 1 buc. sistem colectare praf complet, fără aspirator
* 1 buc. lampă halogen
* 1 buc. capotă de protecție
* Manual de utilizare, cheie de operare, listă piese de schimb, schemă electrică
* Set complet de instrucțiuni de rectificare
Mașina este parțial recondiționată și livrată cu protocol de verificare electrică!
Gjdpow U Eh Iefx Agrobl
!! Contra cost suplimentar sunt disponibile aproape toate accesoriile !!
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Lungime de rectificare: 190 mm
Lungime piesă de prelucrat: 380 - 940 mm
Turații ale arborelui principal - variabil continuu: 2 - 12.000 rpm
Putere electrică instalată: 380 kVA
Putere de acționare - motor de rectificat: 1,1 kW
Necesar total de putere: 2,2 kW
Greutate mașină aprox. 0,6 t