Daewoo, DAFL50A, 2022, mașină de curățat podele, marcă: Daewoo; tip: DAFL50A; an: 2022; NOUĂ, lățime de lucru: 850 mm; electric: da; ore afișate: 0 h; încărcător de baterie: da; conexiune electrică: 220 V; greutate proprie: 160 kg; dimensiune totală L: 1100 mm; dimensiune totală lățime: 540 mm; dimensiune totală înălțime: 1020 mm; descriere: încărcător intern, neutilizată, funcționează pe baterie, baterii incluse; ÎN POLONIA, ÎN DEPOZIT
Gedpfx Agsh Nuy Ajrebl
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Gedpfx Agsh Nuy Ajrebl
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2019
46 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+48 16 61... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Hessisch Lichtenau
1.263 km
Masina de curatat noua, masina de curatat podele, masina de curatat podele
DAEWOODAFL50A
DAEWOODAFL50A
Anunț mic
Zblewo
1.009 km
Polizor de sticlă
BavelloniGemy 8
BavelloniGemy 8
Velen
Sisteme de curățare
DAEWOODAFL 50 A
DAEWOODAFL 50 A