Cryovac STE96-600
An de fabricație
2014
Stare
Utilizat
Locație
Misterton Regatul Unit
Tunel de contracție cu apă caldă Cryovac STE96-600
more Images
Cryovac STE96-600
Cryovac STE96-600
Cryovac STE96-600
Cryovac STE96-600
Cryovac STE96-600
Cryovac STE96-600
Cryovac STE96-600
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Tunel de contracție cu apă caldă
Producător:
Cryovac
Model:
STE96-600
An de fabricație:
2014
Stare:
bun (utilizat)
Preț și locație
Locație:
Stockwith Rd 4, DN10 4ES DN10 4ES, United Kingdom Regatul Unit
A11138315
Număr de referință:
Descriere
Tunel de contractare cu apă fierbinte Cryovac STE96-600
Gjdpomx Sknofx Am Djit
Serie: SN00422
An fabricație: 2014. Tunel de contractare cu apă fierbinte din inox, abur, dimensiuni bandă: 1300mm x 600mm, înălțime maximă produs: 220mm, control prin ecran tactil HMI, alimentare trifazată (3Ph).