Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
An de fabricație
2018
Stare
Utilizat
Locație
Olanda Olanda
Citizen BNE-51MSY Citizen BNE-51MSY
more Images
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Citizen BNE-51MSY
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Citizen BNE-51MSY
Producător:
Citizen
Model:
BNE-51MSY
An de fabricație:
2018
Stare:
gata de utilizare (folosit)
Preț și locație
Locație:
, Olanda Olanda
Sunați
Detalii tehnice
Turația arborelui principal (max.):
5.000 rot/min
Distanța de deplasare pe axa X:
195 mm
Deplasarea axei Y:
80 mm
Cursa axei Z:
380 mm
Puterea motorului arborelui principal:
15.000 W
Greutate totală:
8.000 kg
Producător de controlere:
MITSUBISHI
Model de controler:
M730VS
Numărul de axe:
8
Detalii despre ofertă
ID anunț:
A21582758
Număr de referință:
NL-TUR-CIT-2018-00001
Actualizare:
ultima dată la 26.03.2026
Descriere
Această strungă Citizen BNE-51MSY cu 8 axe a fost fabricată în anul 2018. Are un diametru maxim al barei de Ø 51 mm și o viteză de rotație a axului de 5.000 min⁻¹. Mașina dispune de 12 stații pe capul revolver și o cursă a axului de 195 mm pe direcția X1. Dacă sunteți în căutarea unui strung de înaltă calitate, luați în considerare modelul Citizen BNE-51MSY cu ax orizontal, pe care îl oferim spre vânzare. Pentru mai multe detalii, vă rugăm să ne contactați.
• Diametru maxim bară (SP1): Ø 51 mm
• Diametru maxim bară (SP2): Ø 51 mm
• Turație ax (SP1/SP2): 5.000 min⁻¹
• Putere motor ax (SP1): 15/11 kW (15min./cont)
• Putere motor ax (SP2): 7,5/5,5 kW (15min./cont)
• Număr stații cap revolver: 12 ST. (HD1) / 12 ST. (HD2)
• Motor scule acționate: 2,2 kW
• Cuplu scule acționate: 20 Nm
• Turație maximă scule acționate: 6.000 min⁻¹
• Cursă portcuzinet (X1/Z1): 195 mm / 380 mm
• Cursă portcuzinet (X2/Z2): 195 mm / 175 mm
• Cursă sanie (Y1): 80 (± 40) mm
• Cursă sanie (B): 450 mm