VE 370 3700H-2300
Mașină de turnat prin injecție
BOSSI
VE 370 3700H-2300
EXW VB plus TVA
An de fabricație
2016
Stare
Utilizat
(complet funcțional)
Locație
Chełmża
Date despre utilaj
- Denumirea mașinii:
- Producător:
- BOSSI
- Model:
- VE 370 3700H-2300
- Număr de mașină:
- An de fabricație:
- 2016
- Stare:
- foarte bun (second hand)
- Funcționalitate:
- complet funcțional
- Ore de funcționare:
- 47.000 h
Preț și locație
EXW VB plus TVA
- Locație:
- Dworcowa 4b, 87-140 Chełmża, Polska
Sunați
Detalii tehnice
- Forță de strângere:
- 3.700 kN
- Diametrul șurubului:
- 70 mm
- Distanța dintre coloane:
- 710 mm
- Cilindree:
- 1.175 cm³
- Presiune de injecție:
- 1.400 bară
- Greutatea de injecție:
- 1.060 g
- Înălțimea matriței (min.):
- 300 mm
- Cursă de deschidere:
- 710 mm
- Lățimea plăcii:
- 1.070 mm
- Înălțimea plăcii:
- 990 mm
- Lungime totală:
- 8.135 mm
- Lățime totală:
- 1.890 mm
- Înălțime totală:
- 2.275 mm
- Greutate totală:
- 16.000 kg
- Puterea pompei:
- 107.000 W
Descriere
Mașină de injecție complet electrică Negri Bossi. A fost utilizată în producție până la final.
Gjdpfx Agsyxpd Asrsbl
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Gjdpfx Agsyxpd Asrsbl
Documente
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2025
2 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+48 56 67... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Vaterstetten
1.028 km
KraussMaffei Technologies GmbHKM 80 / 380 CX G06
Anunț mic
Berlin
1.113 km
Stație de dozare gravimetrică
Amboss + LangbeinAL GB 2.3
Amboss + LangbeinAL GB 2.3
Paitone
Cnc strung
ColchesterTORNADO 200
ColchesterTORNADO 200
Weißenburg in Bayern
NetstalSynergy 1000-230
NetstalSynergy 1000-230
Kraków
592 km
Sistem frigorific
COPELANDD6DT5-320X-AWM/D (x4)
COPELANDD6DT5-320X-AWM/D (x4)
Brașov
55 km
EngelVictory 2050/350
EngelVictory 2050/350
Salzhausen
Grup electrogen de urgență 550 kVA, 500 kVA, 500 kW