Beiji Mașină de rectificat cilindrică semi-automată de înaltă precizie Beiji MGB1320E
BEIER MACHINE TOOL WORKS CO LTD Grinding Machine MGB1320E
An de fabricație
2010
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
厦门市 China, Republica Populară
more Images
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Producător:
BEIER MACHINE TOOL WORKS CO LTD
Model:
Grinding Machine MGB1320E
Număr de mașină:
MGB1320E
An de fabricație:
2010
Stare:
foarte bun (second hand)
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
Locație:
Tongan District, 361000 厦门市, China China, Republica Populară
Sunați
Detalii tehnice
Înălțime centru:
180 mm
Greutatea piesei prelucrate (max.):
100 kg
Lungime de rectificat:
500 mm
Diametrul roții de rectificat:
400 mm
Lățime totală:
14.150 mm
Lungime totală:
18.000 mm
Înălțime totală:
14.750 mm
Diametru de rectificare:
320 mm
Lungimea piesei între vârfuri:
350 mm
Lățimea roții de rectificat:
50 mm
Turația arborelui principal (max.):
3.000 rot/min
Lungime alimentare axa X:
500 mm
Lungime de avans axa Z:
150 mm
Viteza de avans pe axa X:
10 m/min
Viteza de avans axa Z:
1 m/min
Greutate totală:
2.100 kg
Viteza maximă de rotație a arborelui semifabricatului:
400 rot/min
Dotări:
viteză de rotație variabilă continuu
Detalii despre ofertă
ID anunț:
A16210600
Număr de referință:
MGB1320E
Actualizare:
ultima dată la 27.01.2025
Descriere
Beijing Second Machine Tool (BEIER)
Semiautomată mașină de rectificat cilindri de mare viteză MBS1320E
Echipament în producție online; posibilitate de testare; rotunjimea pieselor sub 0,001 mm
Echipament de producție online
Gedpstr Azkjfx Agrebl
Testare a utilajului posibilă
Rotunjime sub 0,001 mm