HBP1100T
Cu supapă
BEHRINGER
HBP1100T
EXW preț fix plus TVA
An de fabricație
2015
Stare
Utilizat
(complet funcțional)
Locație
Valkeakoski
Preț și locație
EXW preț fix plus TVA
- Locație:
- Valkeakoski, Suomi
Descriere
1. Aplicații și proiectare
Behringer
DirectIndustry
DirectIndustry
2. Capacitate de tăiere
Interval de tăiere pentru material rotund (90°): până la 1.100 mm
Interval de tăiere pentru material plat (90°): până la 1.100 × 1.100 mm
(Echivalent cu aproximativ 43,3 × 43,3 inch)
Behringer Saws
Begner
3. Performanță și sistem de acționare
Putere de acționare: 15 kW
Viteză bandă ferăstrău: reglabilă între 8 – 84 m/min
Putere totală instalată: 30 kW
Dimensiuni pânză ferăstrău: 14.330 × 80 × 1,6 mm
4. Specificații masă
Dimensiuni masă (Lungime × Lățime): 3.000 × 1.500 mm
Capacitate maximă de sarcină a mesei: până la 30.000 kg
Înălțime suport piesă: 700 mm
5. Amprenta la sol și greutatea utilajului
Lungime totală: aproximativ 6.000 mm
Lățime: circa 8.100 mm
Înălțime: aproximativ 3.850 mm
Greutate utilaj: circa 16.000 kg
6. Caracteristici remarcabile și opțiuni
Godjw Tulgepfx Agrebl
Behringer Saws
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
2. Capacitate de tăiere
Begner
Putere de acționare: 15 kW
Putere totală instalată: 30 kW
4. Specificații masă
Înălțime suport piesă: 700 mm
Lățime: circa 8.100 mm
Înălțime: aproximativ 3.850 mm
Godjw Tulgepfx Agrebl
Furnizor
Notă: Înregistrați-vă gratuit sau conectați-vă, pentru a accesa toate informațiile.
Înregistrat din: 2024
84 Anunțuri online
Trimite solicitare
Telefon & Fax
+358 44 5... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Bielefeld
1.368 km
Cutter cut expert ecocam 2 / Plotter
expert international gmbhcut expert ecocam 2
Anunț mic
México
10.657 km
Mașină economică de tăiere cu laser
BodorA3 1500W
BodorA3 1500W
Lagedi
Recipient de presă staționar
HusmannSI- SEL- V2
HusmannSI- SEL- V2
Bopfingen
Mașină de găurit cu control CNC
Germania
Centrul de prelucrare Portal
WALDRICH COBURGMULTITEC 2500 AP
Lithuania
Foarfecă ghilotină
CIDANRAPIDO
CIDANRAPIDO
Berlin
Mașină de turnare prin injecție verticală
ENGELe-insert 740H/60 single-C
ENGELe-insert 740H/60 single-C
Siddeburen
Bollegraaf HBC140s (2x75kW)