BEHRINGER HBE320-523
FCA preț fix plus TVA
An de fabricație
2024
Stare
Utilizat (complet funcțional)
Locație
Remscheid Germania
Ferăstrău cu bandă metalică BEHRINGER HBE320-523
more Images
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
BEHRINGER HBE320-523
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Ferăstrău cu bandă metalică
Producător:
BEHRINGER
Model:
HBE320-523
Număr de mașină:
An de fabricație:
2024
Stare:
bun (utilizat)
Funcționalitate:
complet funcțional
Preț și locație
FCA preț fix plus TVA
Locație:
42 Remscheid, Deutschland Germania
A21912478
Număr de referință:
KL1
Actualizare:
ultima dată la 12.05.2026
Descriere
● Condiții de livrare: Franco încărcat pe camion
Gbodpfx Ajy R A R Tegrsl
● Locație: 42855 Remscheid
● Condiții de plată: Plata în avans - prin transfer bancar
● Număr intern: KL1
Date tehnice:
● Domeniu de tăiere 90° rotund: 320 mm
● Domeniu de tăiere 90° plat: 520 x 320 mm
● Dimensiunea minimă de tăiere rotund: 10 mm
● Dimensiunea minimă de tăiere plat: 10 x 8 mm
● Putere motor acționare: 2,6 kW
● Viteză de tăiere: 15 - 110 m/min
● Dimensiuni bandă ferăstrău: 5.300 x 34 x 1,1 mm
● Lungimea minimă a restului: 40 mm
● Putere totală instalată: 3,7 kW
Livrabil:
● Manuale existente conform imaginilor
● Numeroase benzi de ferăstrău conform imaginilor
Dimensiuni & greutate:
● Dimensiuni la instalare L x l x H aprox.: 3100 x 1100 x 2200 mm