AWEA BM-1400
EXW VB plus TVA
An de fabricație
2008
Stare
Utilizat
Locație
Au Elveția
Centru vertical de prelucrare AWEA BM-1400
more Images
AWEA BM-1400
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Centru vertical de prelucrare
Producător:
AWEA
Model:
BM-1400
An de fabricație:
2008
Stare:
foarte bun (second hand)
Preț și locație
EXW VB plus TVA
Locație:
Au, Elveția Elveția
Sunați
Detalii tehnice
Distanța de deplasare pe axa X:
1.400 mm
Deplasarea axei Y:
800 mm
Cursa axei Z:
700 mm
Putere nominală (aparentă):
40 kVA
Producător de controlere:
Fanuc
Înălțime totală:
2.900 mm
Lungime totală:
4.000 mm
Lățime totală:
3.000 mm
Lățimea mesei:
1.500 mm
Lungimea mesei:
800 mm
Sarcina mesei:
1.400 kg
Viteză de rotație (max.):
12.000 rot/min
Greutate totală:
12.000 kg
Ore de funcționare ale axului:
14.693 h
Alimentare cu lichid de răcire:
15 bară