Arburg 520C-2000-675 (154)
An de fabricație
1998
Stare
Utilizat
Locație
Koszalin Polonia
Mașină de turnat prin injecție Arburg 520C-2000-675 (154)
more Images
Arburg 520C-2000-675 (154)
Arburg 520C-2000-675 (154)
Arburg 520C-2000-675 (154)
Arburg 520C-2000-675 (154)
Arburg 520C-2000-675 (154)
Arburg 520C-2000-675 (154)
Arburg 520C-2000-675 (154)
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de turnat prin injecție
Producător:
Arburg
Model:
520C-2000-675 (154)
An de fabricație:
1998
Stare:
foarte bun (second hand)
Preț și locație
Locație:
Polczynska 67a, 75-816 Koszalin, Polska Polonia
Sunați
Detalii tehnice
Forță de strângere:
2.000 kN
Diametrul șurubului:
45 mm
Presiune de injecție:
2.500 bară
Greutatea de injecție:
240 g
Înălțimea matriței (min.):
250 mm
Descriere
Arburg 520C-2000-675 (154)
fără pâlnie
Informații generale
Număr articol: 154
Disponibilitate: În stoc
An fabricație: 1998
Marcă: Arburg
Date tehnice
Greutate de injecție: 240 g
Forță de închidere: 2.000 kN
Diametru șurub: 45 mm
Presiune de injecție: 2.500 bar
Distanță între coloane: 520 x 520 mm
Dimensiuni platou de fixare: 715 x 715 mm
Înălțime minimă matriță: 250 mm
Giodsvtzmtopfx Am Det
Control: Selogica
Limbă: Germană
Putere: 44,9 kW
Ore de funcționare: 126.766 h
Greutate: 6.630 kg
Dimensiuni: 5,6 x 1,7 m
Euromap: Da
Valvă de aer: Da
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Furnizor
Înregistrat din: 2013
49 Anunțuri online
Trustseal icon
Sunați
Trimite solicitare
Terenus
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.
Telefon & Fax
+48 94 30... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Anunț mic
Stivuitor frontal LINDE H 80-900 EVO
more images
Fliessem
1.443 km
Stivuitor frontal
LINDEH 80-900 EVO
Anunț mic
Orizontal trupa văzut Bernardo HBS 275 - 400 V
Germania Mudersbach
1.366 km
Orizontal trupa văzut
BernardoHBS 275 - 400 V