Anayak FBZ-HV-2500
An de fabricație
1998
Stare
Utilizat
Locație
Germania Germania
Mașină de frezat cu pat CNC Anayak FBZ-HV-2500
more Images
Anayak FBZ-HV-2500
Anayak FBZ-HV-2500
Anayak FBZ-HV-2500
Date despre utilaj
Denumirea mașinii:
Mașină de frezat cu pat CNC
Producător:
Anayak
Model:
FBZ-HV-2500
An de fabricație:
1998
Stare:
gata de utilizare (folosit)
Preț și locație
Locație:
Deutschland Germania
A21879903
Număr de referință:
INNO31372
Actualizare:
ultima dată la 08.05.2026
Descriere
O freză CNC universal de tip pat Anayak este disponibilă. Cursă X/Y/Z: 2500mm/900mm/975mm, dimensiuni masă X/Y: 2900mm/800mm, prindere ax: ISO50, turaţie ax: 3000 rpm, putere: 22kW, avans: 6m/min, avans rapid: 10m/min, poziţii scule: 30. Dimensiuni maşină X/Y/Z: aprox. 6000mm/3000mm/3000mm, greutate: aprox. 20000kg, comandă numerică: Heidenhain TNC 426. Documentaţie disponibilă. Vizionare la faţa locului posibilă. Disponibilă probabil din septembrie 2026.
Gjdpjy N Dc Usfx Agroit
Anunțul a fost tradus automat. Pot exista erori de traducere.
Furnizor
Ultima dată online: săptămâna trecută
Înregistrat din: 2017
2.000 Anunțuri online
Sunați
Trimite solicitare
Terenus
Germania
Austria
Elveția
Statele Unite ale Americii
Regatul Unit
Franța
Belgia
Spania
Mexic
Italia
Olanda
Polonia
Federația Rusă
Belarus (Republica Belarus)
Ucraina
Estonia
Turcia
Noua Zeelandă
Irlanda
Republica Cehă
Danemarca
Finlanda
Suedia
Norvegia
Luxemburg
Grecia
Lituania
Letonia
Islanda
Portugalia
Brazilia
Venezuela
Argentina
Ungaria
Slovacia
România
Moldova
Slovenia
Serbia
Muntenegru
Albania
Croația
Bulgaria
Macedonia de Nord
Bosnia şi Herţegovina
Israel
Egipt
Maroc
India
Indonezia
Coreea de Sud
Japonia
Thailanda
Malaezia
Vietnam
China, Republica Populară
Taiwan
Iran
Bangladeș
Solicitarea nu a putut fi trimisă. Vă rugăm să încercați din nou mai târziu.
Telefon & Fax
+49 30 58... anunțuri
Aceste anunțuri v-ar putea interesa și pe dumneavoastră.
Licitație
Licitație încheiată
Olanda Gelderland
1.544 km
Mașină de frezat pat
AnayakFBZ-HV 2500
buyer-protection
Anunț mic
Centru de prelucrare verticală FANUC ROBODRILL T14-iBL
more images
India Nashik
5.280 km
Centru de prelucrare verticală
FANUCROBODRILL T14-iBL
Anunț mic
Mașină de frezat - universală MAHO MH 800 W
Germania Germania
Mașină de frezat - universală
MAHOMH 800 W