IPV GmbH
IPV GmbH din Gerersdorf
Acest comerciant nu a adăugat încă o descriere a firmei.
domn Engelbert Koppatz
Loipersdorf 11
3385 Gerersdorf
Austria
Oferte actuale de la comercianți similari
Anunț mic
Duxford
1.924 km
Mixer cu role Bibby Scientific Stuart SRT6
Bibby ScientificSRT6
Bibby ScientificSRT6
Sunați
Stare: folosit, Această ofertă este pentru un mixer cu role Stuart SRT6.
Lredpfsyw Tpyox Adpei
Unitatea este complet funcțională și gata pentru utilizare imediată.
Stuart SRT6 este un mixer robust cu 6 role, proiectat pentru amestecarea continuă a probelor de sânge, substanțelor vâscoase și suspensiilor lichid-solid. Acțiunea sa delicată de balansare și rulare asigură o aerare și o omogenitate maxime, fiind o alegere de încredere pentru laboratoare clinice și de cercetare.
Anunț mic
Duxford
1.924 km
Imprimantă matricială Transmed Star SP2000 (dot matrix impact printer)
TransmedSP2000
TransmedSP2000
Sunați
Stare: folosit, Această listare se referă la Transmed Star SP2000
Lodpfxsyw S Rcs Adpsri
Unitatea este în stare de funcționare deplină și este gata pentru utilizare imediată
Imprimanta Transmed Star SP2000 este o imprimantă robustă cu impact matricial, proiectată pentru înregistrarea fiabilă a datelor în laboratoare și medii industriale. Dispune de un design compact, schimbare ușoară a panglicii și imprimare rapidă a caracterelor, fiind ideală pentru generarea copiilor pe hârtie ale rezultatelor analitice.
Anunț mic
Duxford
1.924 km
Imprimantă de date Sartorius YDP20
SartoriusYDP20
SartoriusYDP20
Sunați
Stare: folosit, Această ofertă este pentru imprimanta Sartorius YDP20
Unitatea este în stare perfectă de funcționare și gata pentru utilizare imediată
Sartorius YDP20 este o imprimantă termică de laborator de înaltă performanță, concepută pentru documentarea facilă a datelor. Se conectează direct la balanțe și cântare pentru a furniza rezultate de cântărire rapide, clare și conforme cu GLP, asigurând acuratețea și trasabilitatea în mediile profesionale de laborator.
• Proveniență: Facilități Biotech / Cercetare
• Stare: Direct de pe banc (Decontaminat/Original)
Lrjdjyw Sxmepfx Adpoi
• Integritate: 100% piese originale (Nerecondiționat)
Anunț mic
Olsztyn
929 km
Spectrometru ICP MS NEXION 2000
Perkin ElmerNEXION 2000
Perkin ElmerNEXION 2000
Sunați
An de fabricație: 2022, stare: folosit, Vând spectrometru, set complet. Stare impecabilă. Aparatul nu a fost exploatat sau întreținut. În serviciu din 2022.
Lsdpjyw Rfljfx Adpjri
Anunț mic
Duxford
1.924 km
Baie de circulație Grant Instruments TXF200
Grant InstrumentsTXF200
Grant InstrumentsTXF200
Sunați
Stare: folosit, Descriere generală:
Această ofertă se referă la baia cu circulație Grant Instruments TXF200.
Echipamentul este complet funcțional și gata de utilizare imediată.
Această baie termostatică cu amestecare, de înaltă specificație, oferă control precis al temperaturii și o interfață digitală intuitivă. Proiectată pentru versatilitate, permite atât circulație internă, cât și externă, fiind ideală pentru calibrare, răcire și sarcini generale de încălzire în laborator.
Raport de transparență și audit tehnic:
• Proveniența sursei: Biotehnologie / Facilități de cercetare
• Stare: Direct-de-pe-banc (Decontaminat/Original)
• Testare la pornire: Verificat; Afișajul digital este activ, iluminarea funcționează, iar sistemul de ventilare este în funcțiune.
• Integritate: 100% piese originale (Nerefurbishate)
• Informare privind software-ul și accesoriile: Fiind un echipament Direct-de-la-laborator, orice medii software originale sau accesorii găsite cu unitatea vor fi incluse ca bonus.
Notă privind licențierea: Nu oferim, transferăm sau garantăm licențe sau chei software. Cumpărătorul este responsabil pentru obținerea tuturor licențelor, înregistrarea și compatibilitatea cu posturile de lucru, prin producător.
Lredpfx Aeyw Nicjdpei
Atenționare pentru achiziție: Unitatea se vinde ca atare (As-Is). Deși verificăm funcționarea la pornire și integritatea fizică, nu realizăm validare analitică, testare fluidică sau calibrare operațională. Recomandat laboratoarelor cu expertiză tehnică internă sau acorduri de service existente.
Impact de sustenabilitate: Alegând reutilizarea directă, organizația dumneavoastră evită amprenta de carbon asociată fabricației de echipamente noi și împiedică deșeurile de materiale specializate. Reutilizarea directă în laborator este cea mai eficientă metodă din punct de vedere al amprentei de carbon pentru echiparea laboratoarelor moderne.
Anunț mic
Duxford
1.924 km
Pompă de vid Biotek Instruments Gast 7103034 2
Biotek InstrumentsGast 7103034
Biotek InstrumentsGast 7103034
Sunați
Stare: folosit, Această ofertă este pentru pompa de vid Biotek Instruments Gast 7103034 Vacuum Pump 2.
Unitatea este în stare perfectă de funcționare și gata de utilizare imediată.
Această pompă fabricată de Gast oferă performanțe de vid constante pentru aplicații de laborator, inclusiv filtrare și aspirație. Beneficiind de un design compact, fără ulei, asigură întreținere minimă și operare curată. Este ideală pentru integrare cu spălătoarele BioTek sau pentru managementul general al lichidelor pe bancul de lucru.
Raport de transparență și audit tehnic:
- Origine: Biotech / Facilități de cercetare
- Stare: Preluat direct de pe banc (decontaminat / original)
- Test de alimentare: Verificat; afișajul digital funcțional, iluminarea operațională și sistemul de ventilație pornit.
- Integritate: 100% piese originale (ne-refurbished)
- Declarație software și accesorii: Fiind un echipament direct din laborator, orice mediu software original sau accesorii găsite împreună cu unitatea sunt incluse gratuit.
Avertisment licențiere: Nu furnizăm, transferăm sau garantăm licențe sau chei software. Cumpărătorul este responsabil pentru toate aspectele legate de licențiere, înregistrare și compatibilitate cu stația de lucru, în relație directă cu producătorul.
Notă pentru achiziție: Acest echipament se vinde ca atare („As-Is”). Deși verificăm starea de pornire și integritatea fizică, nu efectuăm validări analitice, testări de fluidică sau calibrare operațională. Ideal pentru laboratoare cu expertiză tehnică internă sau contracte de service existente.
Ledoywzgtepfx Adpori
Impact sustenabilitate: Alegând reutilizarea directă, facilitați evitarea amprentei de carbon asociate cu fabricarea de echipamente noi și preveniți introducerea materialelor specializate în fluxurile de deșeuri. Reutilizarea directă în laborator este cea mai eficientă metodă pentru echiparea unui laborator modern, cu cel mai mic impact de carbon.
Anunț mic
Germania
1.214 km
Unitate de flux laminar
BleymehlFlora-DF III-965
BleymehlFlora-DF III-965
Sunați
An de fabricație: 2005, stare: gata de utilizare (folosit), O unitate cu flux laminar Bleymehl pentru protecția aseptică a produselor este disponibilă. Debit total de aer: 1200m³/h, putere electrică: 0,4kW, greutatea utilajului: aprox. 90kg. Include o perdea de rezervă. Mașina a fost produsă în anul 2005, dar a fost pusă în funcțiune abia în 2018. Documentație disponibilă. Este posibilă o vizionare la fața locului.
Lsdpoywy Rkefx Adpjri
Anunț mic
Duxford
1.924 km
PH-metru de laborator Radiometer Analytical MeterLab PHM220
Radiometer AnalyticalPHM220
Radiometer AnalyticalPHM220
Sunați
Stare: folosit, Această ofertă este pentru pH-metrul de laborator Radiometer Analytical MeterLab PHM220.
Lsdpfx Asywy Ivsdperi
Echipamentul este în stare de funcționare deplină și gata de utilizare imediată.
Radiometer Analytical MeterLab PHM220 este un pH-metru de banc de înaltă precizie, proiectat pentru analize de laborator exacte. Provine direct din surplus de laborator, în stare originală; acest aparat robust oferă teste electrochimice fiabile pentru orice laborator profesional.
Anunț mic
Duxford
1.924 km
Imprimantă Sartorius YDP20-OCE
SartoriusYDP20-OCE
SartoriusYDP20-OCE
Sunați
Stare: folosit, Această ofertă se referă la imprimanta Sartorius YDP20-OCE
Echipamentul este în stare perfectă de funcționare și este pregătit pentru utilizare imediată.
Imprimanta Sartorius YDP20-OCE asigură documentarea fiabilă a rezultatelor de cântărire. Provenită direct din surplus de laborator, în stare originală, garantează integrarea fără probleme cu balanțele Sartorius pentru raportări conforme GLP.
Raport de Transparență și Audit Tehnic:
Lrsdpfjywywdjx Adpoi
• Proveniență: Biotehnologie Tier-1
• Stare: Direct de la bancul de lucru – Originală
• Testare la Pornire: Verificată
• Integritate: 100% piese originale (ne-refurbished)
Declarație referitoare la software și accesorii: Fiind un activ provenit direct din laborator, orice medii originale de software sau accesorii găsite împreună cu unitatea sunt incluse ca bonus.
• Notificare privind licențierea: Nu furnizăm, transferăm sau garantăm licențe software sau chei de activare. Cumpărătorul este responsabil pentru orice aspect legat de licențierea software-ului, înregistrare și compatibilitate cu stațiile de lucru, prin intermediul producătorului.
Aviz pentru achiziție: Această unitate se vinde ca atare, din locația curentă. Deși verificăm funcționarea la pornire și integritatea fizică, nu efectuăm validări analitice, teste fluidice sau calibrare operațională. Potrivită pentru laboratoare cu expertiză tehnică internă sau cu contracte de service existente.
Impact asupra sustenabilității: Alegând reutilizarea directă, instalația dvs. evită amprenta de carbon asociată producției unui echipament nou și previne intrarea materialelor specializate în fluxurile de deșeuri. Reutilizarea directă în laborator este cea mai eficientă din punct de vedere al emisiilor de carbon pentru dotarea unui laborator modern.
Rezumat: Imprimanta Sartorius YDP20-OCE asigură documentarea fiabilă a datelor de cântărire și permite integrarea ușoară cu balanțele Sartorius pentru raportare conformă GLP, fiind livrată în stare originală, direct din laborator.
Anunț mic
Wald
1.219 km
IncuBator incubator
Thermo Fisher ScientificHeracell 150 i
Thermo Fisher ScientificHeracell 150 i
Sunați
An de fabricație: 2017, stare: gata de utilizare (folosit), 2 bucăți Thermo Scientific Heracell 150i incubator CO2 Nr. 439 + 440
Dimensiuni interioare: 450mm x 450mm x 600mm (L x A x Î)
Dimensiuni exterioare (1 dulap): 640mm x 820mm x 870mm (L x A x Î)
An fabricație: 2017
Temperatură nominală: 3°C - 55°C
Rutina de decontaminare la 90°C.
Puteți veni oricând la o vizionare.
La cerere, putem organiza transport rapid și economic!
Veți primi o factură corectă.
Pentru clienți străini se poate emite o factură netă. Este necesar un cod valid de TVA.
Lredpfxeywxqvs Adpsi
Vânzare intermediară rezervată.
Vizitați magazinul nostru și consultați și celelalte oferte ale noastre.
Denumirile de firme și mărcile menționate aparțin proprietarilor și servesc doar la identificarea și descrierea produselor.
Pot apărea abateri ale datelor tehnice sau erori în descrierea articolului; ne rezervăm dreptul la modificări.
Anunț mic
Duxford
1.924 km
Frigider Foster R134A
FosterR134A
FosterR134A
Sunați
Stare: folosit, Această ofertă se referă la frigiderul Foster R134A
Unitatea este complet funcțională și pregătită pentru utilizare imediată.
Ledpfx Aoyv Ip Eodpsri
Frigiderul Foster R134A asigură stabilitate fiabilă a temperaturii pentru probe sensibile. Provine direct din surplus de laborator, în stare originală, fiind proiectat robust și având un sistem de răcire eficient, ideal pentru utilizarea profesională în laborator.
Prezentare profesională a activului
Frigiderul Foster R134A a fost achiziționat după decontaminare ca activ de surplus direct de la o facilitate de cercetare de top. Unitatea este vândută în starea sa originală de laborator. Suntem specializați în reutilizarea directă, ceea ce înseamnă că nu intervenim, nu recondiționăm și nu modificăm componentele interne ale echipamentului. Veți primi instrumentul exact în starea în care a fost dezafectat de pe masa de lucru.
Raport de transparență și audit tehnic:
• Origine: Biotech de top (Tier-1)
• Stare: Originală, direct de pe bancul de lucru
• Test de pornire: Verificat
• Integritate: 100% piese originale (nerecondiționate)
Declarație software și accesorii: Ca activ direct-din-lab, orice medii software sau accesorii originale găsite cu unitatea sunt incluse ca bonus.
• Notă privind licențierea: Nu furnizăm, nu transferăm și nu garantăm licențe sau chei software. Cumpărătorul este responsabil pentru licențierea, înregistrarea și compatibilitatea cu stațiile de lucru, direct la producător.
Atenționare pentru achiziționare: Această unitate se vinde în regim As-Is, Where-Is. Deși verificăm funcționarea la pornire și integritatea fizică, nu efectuăm validări analitice, teste pe fluide sau calibrare operațională. Recomandat laboratoarelor cu expertiză tehnică internă sau contracte de service existente.
Impact de sustenabilitate: Alegând reutilizarea directă, unitatea dvs. evită amprenta de carbon generată de producția unui echipament nou și împiedică materialele specializate să ajungă la deșeuri. Reutilizarea directă în laborator este cea mai eficientă metodă pentru dotarea sustenabilă a unui laborator modern.
Anunț mic
Duxford
1.924 km
Agitator orbital-incubator Thermo Scientific Max SHKE8000
Thermo Fisher ScientificSHKE8000
Thermo Fisher ScientificSHKE8000
Sunați
Stare: folosit, Această ofertă se referă la Thermo Scientific Max Q 8000 Agitator-Incubator Orbital
Echipamentul este în stare de funcționare completă și este pregătit pentru utilizare imediată.
Max Q 8000 oferă agitare orbitală de mare capacitate, cu control integrat al temperaturii. Această unitate provine direct dintr-un laborator, ca surplus, aflându-se în condiție originală. Este ideală pentru cultivarea culturilor celulare și aplicații generale de amestec, economisind spațiu valoros la sol.
Vizionarea este posibilă la Duxford, prin programare.
Prezentare Profesională a Activului
Thermo Scientific Max Q 8000 Agitator-Incubator Orbital a fost achiziționat după procesul de decontaminare, ca activ de surplus direct dintr-o facilitate de cercetare de top. Unitatea este vândută în starea sa originală de laborator. Suntem specializați în Reutilizare Directă, ceea ce înseamnă că nu intervenim, nu recondiționăm și nu modificăm componentele interne ale echipamentului. Primiți instrumentul exact așa cum a fost dezafectat de pe bancul de cercetare activă.
Raport de Transparență și Audit Tehnic:
• Proveniență: Biotehnologie Tier-1
• Stare: Originală, direct de pe bancul de lucru
Ljdpjyv Ik Nsfx Adpjri
• Test de Pornire: Verificat
• Integritate: 100% Piese Originale (Nerecondiționat)
Informații privind software-ul și accesoriile: În calitate de activ direct din laborator, orice mediu software original sau accesorii găsite cu unitatea sunt incluse ca o facilitate suplimentară.
• Notificare privind Licențierea: Nu oferim, transferăm sau garantăm licențe sau chei software. Cumpărătorul este responsabil de obținerea licențelor, înregistrarea și compatibilitatea cu stațiile de lucru prin producător.
Notă pentru achiziție: Unitatea este vândută "ca atare", "unde este". Deși verificăm funcționalitatea la pornire și integritatea fizică, nu efectuăm validare analitică, testare fluidică sau calibrare operațională. Ideală pentru laboratoare cu expertiză tehnică proprie sau acorduri de service existente.
Impact de Sustenabilitate: Alegând Reutilizarea Directă, instalația dumneavoastră evită amprenta de carbon asociată cu producția de echipamente noi și previne intrarea materialelor specializate în fluxurile de deșeuri. Reutilizarea directă către laborator este cea mai eficientă metodă din punct de vedere al amprentei de carbon pentru dotarea laboratoarelor moderne.
Anunț mic
Duxford
1.924 km
Inculator cu răcire Binder KB 400
Binder KBKB 400
Binder KBKB 400
Sunați
Stare: folosit, Această listare este pentru incubatorul cu răcire Binder KB 400.
Echipamentul este complet funcțional și gata pentru utilizare imediată.
Incubatorul cu răcire Binder KB 400 asigură reglarea precisă a temperaturii pentru aplicații de laborator exigente. Produsul provine direct din surplus de laborator, în stare originală, garantând performanță și stabilitate de înaltă calitate pentru nevoile dumneavoastră de cercetare.
Lodpfoyv H Tcjx Adperi
Prezentare Profesională a Echipamentului:
Acest Binder KB 400 a fost achiziționat după decontaminare, ca activ din surplus provenit direct dintr-o facilitate de cercetare de top. Unitatea este vândută în starea sa originală de laborator. Suntem specializați în reutilizarea directă, ceea ce înseamnă că nu intervenim, nu recondiționăm și nu modificăm componentele interne ale echipamentului. Primiți aparatul exact așa cum a fost dezafectat de pe bancul de lucru activ.
Raport de Transparanță și Audit Tehnic:
• Proveniență: [INTRODUCEȚI SURSA: ex. Biotehnologie de nivel 1]
• Stare: Direct de pe banc (Netratat/Stare Originală)
• Test Alimentare: Verificat
• Integritate: 100% piese originale (Nerecondiționat)
Informații despre Software și Accesorii: Ca activ direct din laborator, orice suport software sau accesorii originale regăsite la unitate sunt incluse drept bonus.
• Notă privind licențierea: Nu furnizăm, transferăm sau garantăm licențe ori chei software. Cumpărătorul este responsabil pentru toate demersurile privind licențierea, înregistrarea și compatibilitatea cu stația de lucru prin intermediul producătorului.
Notă pentru achizitori: Acest echipament se vinde „așa cum este, unde este”. Deși verificăm funcționarea la alimentare și integritatea fizică, nu realizăm validarea analitică, testări fluidice sau calibrare operațională. Recomandat laboratoarelor cu personal tehnic propriu sau cu contracte existente de service.
Impact asupra sustenabilității: Alegând reutilizarea directă, instalația dumneavoastră evită amprenta de carbon asociată cu fabricarea unui produs nou și previne ca materiale specializate să ajungă la deșeuri. Reutilizarea directă în laborator este cea mai eficientă cale din punct de vedere al emisiilor de carbon pentru dotarea unui laborator modern.
Anunț mic
Duxford
1.924 km
Agitator Thermo Fisher Scientific MaxQ SHKE8000
Thermo Fisher ScientificMaxQ SHKE8000-1CE
Thermo Fisher ScientificMaxQ SHKE8000-1CE
Sunați
Stare: folosit, Agitatorul incubator Thermo Scientific MaxQ 8000 asigură amestecare la temperatură controlată cu precizie pentru aplicații de laborator. Provine direct din surplus de laborator în urma închiderii, fiind ideal pentru fluxuri de lucru care necesită agitare și incubare constantă.
Raport de transparență și audit tehnic:
Ledjyvvl Iepfx Adpjri
Dezvăluire software și media: Ca echipament provenit Direct din Laborator, orice medii software originale sau accesorii găsite împreună cu unitatea sunt incluse ca o facilitate, fără garanții suplimentare.
- Notă privind licențierea: Nu furnizăm, transferăm sau garantăm licențe de software sau chei de activare. Cumpărătorul este responsabil pentru orice aspect legat de licențiere, înregistrare sau compatibilitate software prin producător.
Atenționare pentru achiziție: Această unitate se vinde ca atare (As-Is). Deși verificăm starea de pornire și integritatea fizică, nu efectuăm validări analitice, teste fluidice sau calibrare operațională. Recomandat laboratoarelor cu expertiză tehnică internă sau contracte de service active.
Impact asupra sustenabilității: Alegând Reutilizarea Directă, unitatea dumneavoastră evită amprenta de carbon asociată cu fabricarea unui echipament nou și previne intrarea materialelor specializate în fluxurile de deșeuri. Reutilizarea Directă în laboratoare este metoda cu cel mai scăzut impact de carbon pentru dotarea modernă a unui laborator.
* Proveniență: Tier 1 Biotech
* Stare: Direct de pe banc (Curat, Original)
Electrice: Test la pornire: Verificat – Sistemul pornește până la ecranul principal, ventilatoarele funcționează
Integritate: 100% piese originale (nefurnizate/nerenovate)
Anunț mic
Wald
1.219 km
Dulap de uscare, incubator, dulap de încălzire
BinderFED 260
BinderFED 260
Sunați
An de fabricație: 2022, stare: gata de utilizare (folosit), Binder FED 260 Etuvă uscare, incubator, dulap încălzire, incubator de eclozare Nr. 1148
Temperatură nominală: 300°C
Dimensiuni (interior): 650 mm × 515 mm × 780 mm (l × a × h)
Lrjdpfxeyvug Re Adpoi
Dimensiuni (exterior): 810 mm × 760 mm × 940 mm (l × a × h)
Greutate: aprox. 84 kg
Putere: 2,30 kW
An fabricație: 2022
Puteți veni oricând pentru o vizionare.
La cerere, putem organiza pentru dvs. transport economic la costuri reduse!
Veți primi o factură corectă.
Pentru clienții din străinătate, se poate emite și factură fără TVA, cu condiția să se furnizeze un cod valid de TVA european.
Vânzare sub rezerva vânzării anterioare.
Vizitați magazinul nostru pentru a vedea și celelalte oferte.
Numele companiilor și mărcile menționate aparțin deținătorilor lor și servesc doar pentru identificarea și descrierea produselor.
Abateri de la datele tehnice sau erori de descriere a articolelor pot apărea și rămân rezervate.
Anunț mic
Wald
1.219 km
Dulap de uscare, incubator, dulap de încălzire
BinderFD 240
BinderFD 240
Sunați
Stare: gata de utilizare (folosit), Binder FD 240 Etuvă uscătoare incubator etuvă de încălzire dulap de incubare Nr. 1029
Interval de temperatură: 5 °C peste temperatura ambientală până la 300 °C
Dimensiuni (interior): 800 mm × 510 mm × 600 mm (L x A x Î)
Dimensiuni (exterior): 1035 mm × 745 mm × 825 mm (L x A x Î)
Greutate: aprox. 96 kg
Lrsdpfx Adjyvua Ropoi
Putere: 2,70 kW
Puteți programa o vizionare la fața locului.
La cerere, vă putem organiza un transportator la preț avantajos!
Veți primi o factură corectă.
Pentru clienții din străinătate se poate emite o factură netă. Este necesar un cod valid de TVA intracomunitar.
Vânzarea anterioară rezervată.
Vizitați magazinul nostru și consultați celelalte oferte.
Denumirile comerciale și mărcile menționate aparțin proprietarilor lor și sunt utilizate doar pentru identificarea și descrierea produselor.
Ne rezervăm dreptul la erori și abateri ale datelor tehnice sau descrierii produsului.
Anunț mic
Wald
1.219 km
Centrifugă de laborator răcită
SIGMA4-16 KS
SIGMA4-16 KS
Sunați
An de fabricație: 2014, stare: gata de utilizare (folosit), Thermo Scientific Heraeus Multifuge X3R TX 750 Centrifugă refrigerată 2014 Nr. 886
Turație maximă: 15.000 rpm
RCF maxim: 25.155 × g
Capacitate maximă: 3.000 mL
Ljdpfx Asyvt Ndedpori
Energie cinetică maximă: 62.836 Nm
An fabricație: 2014
Interval temperatură: –20 °C până la +40 °C
Dimensiuni: 670mm x 650mm x 489mm (L x A x Î) Înălțime cu capacul deschis: 940mm
Greutate: aprox. 125 kg
Puteți vizita echipamentul pentru o inspecție.
La cerere, putem organiza transport printr-o firmă de curierat la costuri avantajoase!
Veți primi o factură fiscală corectă.
Pentru clienții din străinătate poate fi emisă o factură netă, cu condiția prezentării unui cod valid de TVA intracomunitar.
Ne rezervăm dreptul la vânzare intermediară.
Vizitați magazinul nostru pentru alte oferte disponibile.
Numele firmelor și mărcile menționate aparțin deținătorilor lor și sunt utilizate doar în scop de identificare și descriere a produselor.
Pot exista abateri față de datele tehnice și erori în descrierea articolului, pentru care ne rezervăm dreptul de corectare.
Anunț mic
Duxford
1.924 km
Inculator Binder BF260
BinderBF260
BinderBF260
Sunați
Stare: folosit, Această ofertă se referă la incubatorul Binder BF260.
Lrodpfxeyvt Els Adpoi
Unitatea este pe deplin funcțională și pregătită pentru utilizare imediată.
BINDER BF 260 este un incubator standard cu volum de 257 litri din seria e, proiectat special pentru aplicații de laborator solicitante ce necesită un flux ridicat de probe și o uniformitate precisă a temperaturii. Acesta utilizează convecție forțată (circulație mecanică a aerului) pentru a asigura timpi rapizi de încălzire și condiții constante, chiar și la încărcare maximă.
Raport de transparență și audit tehnic:
Dezvăluire software și media: Ca echipament direct din laborator, orice medii software sau accesorii originale găsite cu unitatea sunt incluse ca bonus.
- Notificare privind licențierea: Nu furnizăm, nu transferăm și nu garantăm licențe software sau coduri de activare. Cumpărătorul este responsabil pentru orice licențiere, înregistrare sau compatibilitate software direct cu producătorul.
Notificare pentru achiziție: Această unitate se vinde ca atare (As-Is). Deși verificăm statusul la pornire și integritatea fizică, nu efectuăm validare analitică, testări fluidice sau calibrare operațională. Recomandăm pentru laboratoare cu echipă tehnică proprie sau contracte de service existente.
Impact asupra sustenabilității: Alegând reutilizarea directă, instalația dvs. evită impactul de carbon generat de fabricarea unui echipament nou și previne ca materiale specializate să intre în fluxurile de deșeuri. Reutilizarea directă în laborator este cea mai eficientă cale, din punct de vedere al emisiilor, de echipare a unui laborator modern.
Anunț mic
Wald
1.219 km
Centrifugă de laborator răcită
SIGMA4-16 KS
SIGMA4-16 KS
Sunați
An de fabricație: 2018, stare: gata de utilizare (folosit), Thermo Scientific Heraeus Multifuge X3R TX 750 Centrifugă refrigerată 2018 Nr. 898
Viteză maximă: 15.000 rpm
Max. RCF: 25.155 × g
Capacitate maximă: 3.000 mL
Energie cinetică maximă: 62.836 Nm
An fabricație: 2018
Interval temperatură:
–20 °C până la +40 °C
Dimensiuni: 670 mm x 650 mm x 489 mm (L x A x Î )
Înălțime cu capac deschis: 940 mm
Greutate: aprox. 125 Kg
Puteți programa o vizionare oricând doriți.
La cerere, putem organiza pentru dumneavoastră un transport economic.
Veți primi o factură corectă.
Lrjdjyvt Efopfx Adpei
Clienții din străinătate pot primi și o factură netă. Este necesar un cod valid de TVA intracomunitar.
Vânzare sub rezerva vânzării anterioare.
Vizitați magazinul nostru și descoperiți și celelalte oferte ale noastre.
Denumirile comerciale menționate și mărcile aparțin proprietarilor lor și servesc doar pentru identificarea și descrierea produselor.
Ne rezervăm dreptul la abateri ale datelor tehnice sau erori de descriere a articolului.
Anunț mic
Wald
1.219 km
Centrifugă Răcită
Thermo Fisher ScientificHeraeus Multifuge X3R TX 750
Thermo Fisher ScientificHeraeus Multifuge X3R TX 750
Sunați
An de fabricație: 2017, stare: gata de utilizare (folosit), Thermo Scientific Heraeus Multifuge X3R TX 750 Centrifugă refrigerată 2017 Nr. 611
Lrodpfx Adoyvtyispsi
• Tensiune: 230 V, 50/60 Hz
• Consum curent: 10,5 A
• Putere absorbită: 1950 W
• Agent frigorific: R404A, 0,52 kg (31 bari)
• Energie cinetică maximă: 62,5 kNm
• Densitate maximă a materialului de umplere: 1,2 g/cm³
• Temperatură de lucru: -10 °C până la +40 °C
• Răcire integrată (centrifugă refrigerată)
Dimensiuni: 670 × 750 × 360 cm (L × l × H)
Greutate: aprox. 140 kg
An de fabricație: 2017
Puteți veni oricând pentru o vizionare.
La cerere, vă putem organiza un transport convenabil printr-o firmă de curierat.
Veți primi o factură fiscală corectă.
Pentru clienții din străinătate, poate fi emisă și o factură netă. Condiția necesară este un cod valid de TVA intracomunitar.
Ne rezervăm dreptul de vânzare între timp.
Vizitați magazinul nostru și consultați și celelalte oferte ale noastre.
Denumirile comerciale și mărcile menționate aparțin proprietarilor lor și sunt utilizate doar în scopuri de identificare și descriere a produselor.
Pot exista abateri de la datele tehnice sau erori de descriere a produsului; ne rezervăm acest drept.
Anunț mic
Wald
1.219 km
Centrifugă de masă răcită
Thermo Fisher ScientificHeraeus Megafuge 40 R
Thermo Fisher ScientificHeraeus Megafuge 40 R
Sunați
An de fabricație: 2016, stare: gata de utilizare (folosit), Thermo Scientific Heraeus 40 R Megafuge Centrifugă de masă refrigerată 2016 Nr. 479
Viteză maximă: 15.200 rpm
Forță centrifugă maximă: 25.314 × g
Temperatură reglabilă: de la –10 °C până la +40 °C
Dimensiuni (L × l × h): 74,5 × 67 × 36 cm
Greutate: aprox. 120 kg
An fabricație: 2016
Lredpfeyvtv Rjx Adpoi
Energie cinetică max.: 62,5 kNm
Vizitarea pentru inspecție este posibilă la cerere.
Vă putem organiza, la solicitare, un transport avantajos.
Primiți factură fiscală.
Pentru clienții din străinătate se poate elibera factură netă. Este necesar un cod valid de TVA intracomunitar.
Vânzarea intermediară este rezervată.
Vizitați magazinul nostru pentru a vedea și alte oferte.
Numele firmelor și mărcile menționate aparțin proprietarilor respectivi și sunt utilizate doar pentru identificarea și descrierea produselor.
Pot apărea diferențe față de datele tehnice menționate sau erori de descriere, acestea fiind rezervate.
Anunț mic
Wald
1.219 km
Dulap de uscare, incubator, dulap de încălzire
BinderBD 115
BinderBD 115
Sunați
Stare: gata de utilizare (folosit), Binder BD 115 Dulap de uscare Incubator Dulap de încălzire Dulap de incubare Nr. 369
Temperatura nominală: 100°C
Dimensiuni (interior): 510mm × 420mm × 530mm (L x A x Î)
Dimensiuni (exterior): 710mm × 605mm × 705mm (L x A x Î)
Lrjdpfx Adsyvrm Uopji
Greutate: aprox. 55 kg
Volum nominal: 112 L
Putere: 0,40 kW
Puteți veni oricând pentru o vizionare.
Vă putem organiza, de asemenea, un transport convenabil!
Veți primi o factură fiscală corectă.
Pentru clienții străini este posibilă emiterea unei facturi nete. Condiția este să dețineți un cod valid de TVA intracomunitar.
Ne rezervăm dreptul la vânzare intermediară.
Vizitați magazinul nostru și consultați și celelalte oferte.
Denumirile firmelor și mărcile menționate aparțin proprietarilor lor și sunt folosite doar pentru identificarea și descrierea produselor.
Pot apărea abateri ale datelor tehnice sau erori de descriere. Ne rezervăm dreptul la modificări.
Anunț mic
Eindhoven
1.554 km
Cadă de circulație cu răcitor/încălzitor
JulaboED F12
JulaboED F12
Sunați
Stare: folosit, Funcționalitate: neverificat, număr mașină/vehicul: 10110746, Baie de circulație Julabo ED F12 folosită, cu funcționalitate chiller/încălzitor
Producător: Julabo Labortechnik Gmbh
Model: ED F12
Tensiune: 190-253V (50Hz) (230V)
Agent frigorific: R134a
Ljdpfx Adoyvrkmjperi
Anunț mic
Wald
1.219 km
Centrifugă de masă răcită
Thermo Fisher ScientificHeraeus Multifuge X3R TX 1000
Thermo Fisher ScientificHeraeus Multifuge X3R TX 1000
Sunați
An de fabricație: 2017, stare: gata de utilizare (folosit), Thermo Scientific Heraeus Multifuge X3R centrifugă de masă nr. 441
• Tensiune: 230 V, 50/60 Hz
• Consum de curent: 10,5 A
• Putere consumată: 1950 W
• Agent frigorific: R404A, 0,52 kg (31 bar)
• Energie cinetică maximă: 62,5 kNm
Ledpfxeyvq R Ee Adpjri
• Densitate maximă a materialului de încărcare: 1,2 g/cm³
• Temperatura de lucru: -10 °C până la +40 °C
• Răcire integrată (centrifugă refrigerată)
Dimensiuni: 670 × 750 × 360 mm (L × l × h)
Greutate: aprox. 140 kg
An fabricație: 2017
Puteți vizita produsul pentru o inspecție.
La cerere, vă putem organiza transport printr-o firmă de curierat la costuri avantajoase!
Veți primi o factură fiscală corespunzătoare.
Pentru clienți din străinătate, se poate emite factură netă, cu condiția prezentării unui cod valid de TVA intracomunitar.
Vânzare intermediată, ne rezervăm dreptul la vânzare anterioară.
Vă invităm să vizitați magazinul nostru online pentru a vedea și celelalte oferte disponibile.
Denumirile firmelor și mărcile menționate aparțin deținătorilor respectivi și sunt folosite numai pentru identificarea și descrierea produselor.
Pot exista variații ale datelor tehnice sau erori de descriere; aceste aspecte sunt rezervate.
Anunț mic
Eindhoven
1.554 km
Centrifugă | Concentrator rotativ cu vid
ChristRVC 2-25
ChristRVC 2-25
Sunați
Stare: folosit, An de fabricație: 2006, Funcționalitate: neverificat, număr mașină/vehicul: 12668, Concentrator rotativ de vid folosit Martin Christ „Rotary Vacuum Concentrator” 2-25
Producător: Christ
Model: RVC 2-25
Tensiune: 230 V (50 Hz)
Ljdpfx Aeyvq A Iedpsri





































































































































































































































